05.08.2019
QUIKSILVER YOUNG GUNS 2019

Masz poniżej 18 lat i marzysz o karierze surfera? Akcja Quiksilver Young Guns Surf jest specjalnie dla Ciebie!

1 sierpnia ruszył międzynarodowy konkurs, którego finaliści zostaną zaproszeni na sesje na legendarnym spocie w Ericeira w Portugalii.

Quiksilver Young Guns przeznaczony jest tylko i wyłącznie dla surferów do 18 roku życia, a jego celem jest wyłonienie nowych talentów i przyszłych pro surferów. Konkurs jest okazją do zabłyśnięcia w świecie surfingu - co świetnie wykorzystali tryumfator Young Guns w 2016 r. Rio Waida czy Samuel Pupo który wygrał edycję w 2018.

Konkurs ma 3 etapy.


Faza 1 - zgłasznie swoich aplikacji.

Quiksilver Young Guns 2019 zaczyna działać od 1 sierpnia i przeznaczony jest dla młodzieży od 13 do 18 roku życia. Aby wziąć udział w konkursie należy wrzucić swój najlepszy surfingowy klip i otagować go profilem @quiksilver i hasztagiem #YGSurfContest.

Zgłoszenia zostaną obejrzane przez sędziów a najlepszych 8 klipów przechodzi do następnego etapu.

Nagranie może być z pojedynczej fali, może też być zmontowane z wielu ujęć.


Faza 2 - głosowanie publiczności.

Od 5 do 10 września klipy 8 finalistów zostaną opublikowane na Insastories firmy @quiksilver a widzowie będą na nie głosować na specjalnie stworzonej ankiecie. Klip z największą ilością głosów z miejsca wchodzi do finału. Pozostali trzej finaliści zostaną wybrani przez sędziów.


Faza 3 - finał!

Finałowa czwórka surferów zostanie zaproszona do Portugalii gdzie pomiędzy 1 a 8 listopada odbędzie się finałowe starcie. Cały event będzie relacjonowany w social mediach a zwycięzca Quiksilver Young Guns 2019 zgarnie 10000$ a brama do surferskiej kariery stanie przed nim otworem.


Sędziami imprezy będą zarówno legendy jak i młode gwiazdy surfingu, wszyscy z międzynarodowego teamu Quiksilver: Tiago Pires, Kanoa Igarashi, Mikey Wright i Zekke Lau.


Więcej informacji na temat eventu i dokładne zasady zgłaszania filmów znajdziecie TU —> https://quiksilver.com/surf/events/young-guns-surf


Maciek

top