10.03.2019
Islandia na całego

Już sam trailer trwał minutę i był bardzo elektryzującym filmem, który spokojnie mógłby być całością. Ale nie! Surf Inc. i Dzida Film Studio uparli się, żeby stworzyć coś więcej. Film, który z przyjemnością będzie można oglądać wiele razy, wspominając go po pływaniu zimą. Czy się udało? Zobaczcie sami i przekonajcie się jak szybko wyruszycie na zimowego surfa, a potem wrócicie do tej produkcji. Piękna sprawa, tak jak i cała nowa kolekcja Surf Inc.!

W filmie piękne warunki i puste spoty bezlitośnie wykorzystuje Kuba Kuzia. Obecny vicemistrz polski jak widać zimy się nie boi, a Islandia to już kolejny spot, który odwiedził z tą samą ekipą, co Lofoty. Czekamy na więcej cold water surfingów w wykonaniu tego składu i może w końcu też jakąś bardziej tropikalną scenerię?

Surf Inc.:

Od początku istnienia brandu współpracujemy z dwoma najbardziej oddanymi coldwaterowymi surferami w Polsce: fotografem Krzyśkiem Jędrzejakiem i naszym riderem Krzyśkiem Sikorą. Chłopaków długo nie trzeba było namawiać na realizację pomysłu zorganizowania surfingowej wyprawy w jakieś odjechane miejsce na dalekiej północy. Wybór padł na Islandię ze względu na niesamowity krajobraz i światowej klasy warunki na surfa. Potrzebowaliśmy jeszcze dobrego filmowca, który potrafi uchwycić manewry na fali. Oczywiście wybór padł na Łukasza Balińskiego z Dzida.com, oraz ridera. Końcem zeszłego roku rozpoczęliśmy współpracę z Kubą Kuzią, który natychmiast zgłosił gotowość do wylotu na Islandię.

W Surf Inc. od początku skupialiśmy się wyłącznie na kolekcjach wiosna/lato, dlatego od dawna chodziło nam po głowie wypuszczenie technicznego produktu, który uzupełniłby naszą linię lifestylowych ciuchów o kurtkę na chłodniejsze dni. Firma Pajak znana jest z outdoorowych produktów najwyższej jakości. Okazało się, że mamy w niej wspólnych znajomych i po kilku telefonach z Wojtkiem Kłapcią udało nam się ustalić szczegóły związane z produkcją. Tak w skrócie powstała kapsuła #staywarm, której flagowym produktem jest puchowa kurtka Phantom Surf Jacket.

Specyfikacja techniczna:

  • Wypełnienie 750 FP Polski Biały Puch Gęsi,
  • 110 [G] dla Rozmiar L
  • Poszycie TORAY Airtastic SLF15 DWR
  • Waga kurtki dla rozmiaru L: 330g
  • anatomiczny krój rękawów
  • boczne kieszenie zapinane na zamek
  • lniana metka #staywarm
  • collabo Surf inc. x Pajak
  • worek kompresyjny w zestawie


Kuba

top