22.10.2020
Preordery Gaastra / Tabou 2021

Do końca tego tygodnia, czyli do 25.10.2020 istnieje możliwość składania zamówień przedsezonowych na kolekcje Gaastra i Tabou 2021. W preorderze zyskujecie niższe ceny oraz pewność dostawy jeszcze przed przyszłorocznym sezonem. W cennikach dostępnych na https://easy-surfshop.pl/preorder-2021 znajdziecie zarówno sprzęt Wind, Kite, SUP, Wing, Foil od Gaastra i Tabou

UWAGA, jeżeli jesteś zawodnikiem Polskiego Stowarzyszenia Windsurfingu (posiadasz ważną licencję), lub jeżeli planujesz bardzo duże jednorazowe zakupy, bądź chcesz wspierać EASY SURF jako team rider - zwróć się do nas o cenę indywidualną.

Gaastra na 2021 odświeża kolekcję żagli, wprowadzając nowszą wersję żagli Vapor AIR, dedykowanych do foila, a także ultra lekki membranowy żagiel wave IQ-ME, Poza tym możecie spodziewać się doskonałego sprzętu na każdy poziom zaawansowania czy styl pływania.

katalog GA-SAILS 2021 https://images.easy-surfshop.com/images/preorder/2021/2021 GA Sails Wings Kites Foils SUP preorder.xlsx


W katalogu Tabou znajdziecie deski windsurfingowe do każdego rodzaju pływania i wszystkie poziomy zaawansowania. Od szkoleniowych Cool Riderów przez freeride’owe legendarne Rockety i innowacyjne Fifty do foila, po profesjonalne maszyny race takie jak Air Ride czy wingowe Pocket Air.

katalog Tabou 2021 https://images.easy-surfshop.com/images/preorder/2021/2021 GA Sails Wings Kites Foils SUP preorder.xlsx"


W GA-KITES niezmiennie 4 latawce: Spark, Pure, IQ oraz ONE, do tego nowa wersja baru X6, deski twintip w 3 różnych wersjach. Sprawdzony, opływany sprzęt na każdą kieszeń i każdy poziom zaawansowania.

katalog GA-KITES 2021 https://images.easy-surfshop.com/images/preorder/2021/2021 GA Sails Wings Kites Foils SUP preorder.xlsx


Wing Foil coraz bardziej zaznacza swoją obecność. Świetny nowy sport, który nie jest ani windsurfingiem, ani kitesurfingiem, jest czymś nowym, daje nowe możliwości. Gaastra posiada pompowane skrzydła GA Poison i GA Cross, do tego specjalistyczne foile, a całość można spiąć z dedykowanymi deskami Tabou - Pocket Air lub Magic Carpet.

Preordery tylko do 25 października!

1. Termin dostawy marzec/kwiecień 2021, w zależności od asortymentu.

2. Wszystkie ceny podane są brutto - zawierają 23% podatku VAT.

3. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany cen w zależności od zmian kursów walut.

4. Zastrzegamy sobie prawo do błędów w cenniku.

5. Okienko zamówieniowe zamyka się 25-tego października.

6. Potwierdzeniem zamówienia jest wpłata zaliczki w wysokości 30% do końca października 2020, na podstawie otrzymanego od nas potwierdzenia zamówienia.

7. Realizacja zamówienia nastąpi po przedpłacie całości kwoty.

8. Do wartości zamówienia doliczone zostaną koszty wysyłki z magazynu w Poznaniu.

Maciek

top