11.07.2019
ROXY Make waves move mountains - surf piknik 2019

Chcesz spróbować surfingu? Bierz piankę i ruszaj na ROXY surf piknik, gdzie wszystkie dziewczyny będą mogły wziąć udział w szkoleniu surfingowym, prowadzonym przez instruktorów najlepszej surfingowej szkoły na półwyspie - Board4Kids.

To nie wszystkie atrakcje pikniku, który zacznie się w samo południe, w sobotę 13 lipca. Yoga, surfingowy tor przeszkód, deski SUP, a dziewczynom, które mają w sobie sportowe zacięcie polecamy udział w Instax Beach Run, plażowym biegu z elementami crossfitu. Zawodniczki powalczą o nagrody od Instax Poland i ROXY.

Jeśli bałtyckie fale okażą się łaskawe, to rozegrane zostaną też zawody surfingowe dla pań - prognozy jednak mówią, że po chwilowym ochłodzeniu na plaży znów zapanuje pełne lato - dlatego bardziej trzeba nastawić się na surfingowy piknik, muzykę, chill i opalanie.

Impreza odbędzie się na plaży na wysokości campingu Chałupy 6, rozpoczyna się o godzinie 12, a kończy relaksacyjną yogą o 19. Więcej informacji znajdziecie tu —> https://www.facebook.com/events/2340720969502036/

A tak było rok temu:

Maciek

top