07.03.2013
Wywiad Sieplywa.pl : Philip Soltysiak - Kanadyjczyk z polskimi k

Wiosna zaczyna drobnymi krokami docierać do naszego kraju, więc postanowiliśmy z Bartkiem Jankowskim (BJ Pictures Tenerife) trochę jej w tym pomóc, wspomagając przy tym naszych wygłodniałych windsurferów po całej zimie spędzonej w domu.
*nie mówię tutaj o wariatach, którzy już rozpoczęli sezon 2013 w Polsce - pozdrawiamy panowie !


Oboje mieszkamy od jakiegoś czasu na Teneryfie w miejscowości El Medano, gdzie przez cały rok przewijają się znane postacie ze świata windsurfingowego. Tym razem spotkaliśmy Philipa Soltysiaka CAN 9 (Sailworks/Starboard/Dakine/Streamlined/Camaro/Makani fins), który przyjechał tu na zimowy trening. Aby nie zdradzać zbyt wielu szczegółów mogę tylko powiedzieć, że wykorzystaliśmy w pełni czas jaki kolega dla nas znalazł i wypytaliśmy go chyba o wszystko o co się dało.


Zdajemy sobie sprawę, że wywiad ma przez to kilka minut więcej, ale mamy też nadzieję, że póki jest jeszcze zimno za oknem, uda Wam się dotrwać do końca ;)
Dlatego też, aby uniknąć problemów ze zrozumieniem, udało nam się porozmawiać z Philipem po polsku. Jak sami zobaczycie, całkiem nieźle sobie radzi !


Przy okazji chcielibyśmy podziękować polskiemu dystrybutorowi marki Dakine za wsparcie.

Pozdrawiamy serdecznie i życzymy miłego oglądania,
Adam Strybe (WaveTeamPoznań / Dakine / SiliconeWave)
Bartek Jankowski (www.bj-productions.com)


Krzysiek

top