24.07.2019
Mistrzostwa Polski Jarosławiec Wave Cup 2019

Zawody "Jarosławiec Wave Cup 2019" klasycznie odbędą się na prognozę. Zapisujcie się do wydarzenia, aby być na bieżąco.

Poniżej znajduje listy startowa Mistrzostw Polski Jarosławiec Wave Cup 2019:

https://drive.google.com/file/d/1BAji1l8ODyf9KS6OGhe4unlmIPTDrOP9/view?fbclid=IwAR0q5McuUDn5Iha3-WgGdismQUhZFgkpJzGGRLRaBQXsep8pFqSaon0v3Dw

Będziemy informować o naszych planach na tyle wcześnie na ile jest to możliwe! Podając swój numer telefonu będziesz otrzymywać również komunikaty w formie wiadomości SMS! Zależy nam, aby każdy miał możliwość przyjechać i wystartować dlatego dokonamy wszelkich starań, aby ostateczny komunikat o rozegraniu zawodów został ogłoszony możliwie najszybciej!

W pierwszej kolejności zapisywane będą osoby ze zgłoszeń! Oczywiście na miejscu będzie można jeszcze się dopisać w wyznaczonych godzinach!

Przypominamy, że w tym roku mamy podział na następujące kategorie:

- Mężczyźni

- Kobiety

- Junior do lat 18 "Best Trick Dakine Polska"

Planujemy w tym roku rozegrać 3 konkurencje:

Mężczyźni - eliminacja dingle

Kobiety - eliminacja dingle

Juniorzy do lat 18 "Dakine Best Trick" - liczony będzie jeden najlepszy przejazd na fali i jeden najlepszy trick w powietrzu wykonany w grupowym heacie. Jeśli liczba startujących juniorów nas zaskoczy to podzielimy heat na mniejsze grupy i rozegramy kilka heatów, aby była przejrzystość dla sędziów podczas oceniania!

Organizatorzy:

Wavecamp.pl - Maciej Kapuściński

Surfoteka - Nikodem Merlak

Sponsor główny:

Gmina Postomino

Sponsorzy:

Dakine Polska O'neill Wetsuits Poland Goya Windsurfing MFC Hawaii UNDA Wavecamp.pl Surfoteka

Pamiętajcie czekamy na jak najlepszą prognozę z płd-zachodu, która w ciągu jednego dnia pozwoli nam rozegrać zawody! Bądźcie czujni i śledźcie "dyskusję wydarzenia", aby być na bieżąco! -> https://www.facebook.com/events/431441167416169/permalink/461393901087562/

A tak było podczas poprzednich zawodów:


Maciek

top