31.07.2019
Dziewczyny ROXY dały radę

Tegoroczny ROXY Beach Day: Make Waves Move Mountains, surfingowy piknik dla aktywnych pań już za nami i trzeba powiedzieć, że dziewczyny dały radę. I choć zaczęło się od pięknej pogody i wspólnej yogi na plaży to warsztaty surfingowe zorganizowane przez instruktorów z Board For Kids zakończyły się już w deszczu. Załamanie pogody postawiło pod znakiem zapytania rozegranie dwóch głównych konkurencji pikniku: ROXY SUP Race i INSTAX Beach Run. Do startu zarówno w wyścigu na deskach SUP jak i biegu po plaży zgłosiło się prawie 40 pań więc impreza nie mogła skończyć się przez mały deszcz.

Rozpogodzenie przyszło późnym popołudniem i wtedy zawodniczki zostały poinformowane o starcie obydwu konkurencji. Na starcie INSTAX Beach Run stawiły się wszystkie i trzeba przyznać, że w nowych lycrach ROXY wyglądały znakomicie. Bieg z elementami crossfit żadnej ze startujących nie sprawił trudności jednak walka o najlepszy czas była zacięta. Zwyciężczyni biegu będzie mogła teraz robić i drukować zdjęcia najnowszym aparatem INSTAX.

Pogoda była na tyle ładna a morze spokojne, że udało się też rozegrać SUP Race. 10 dziewczyn zmierzyło się w wyścigu dookoła zacumowanej 100m od brzegu bojki. Na najlepszą w wiosłowaniu na desce czekał talon na piankę ROXY. Poza emocjami sportowymi przez cały dzień na plaży trwał konkurs na najciekawsze instaxowe zdjęcie gdzie nagrodą także był najnowszy INSTAX, więc chętnych do fotografowania nie brakowało. Ogólnie gdyby nie przerwa na deszcz to piknik byłby idealny, a tak było... po prostu super ;)

Za rok event ROXY na pewno powróci a podziękowania za udział w imprezie należą się:

- Instax Poland

- YOPE

- Board For Kids

- Biofix

- VisitHel

- Chałupy 6

- Ananasy


Maciek

top