01.02.2016
Fiat Winnebago - idealny dom na kółkach

Sieplywa.pl - Windsurfing, Kitesurfing i Surfing w najlepszym wydaniu

Szukacie idealnego rozwiązania na wyjazdy? Macie odrobinę (całkiem sporo) luźnej gotówki i chcecie spełnić swoje marzenia o kamperze? Duża, nieporęczna fura to rozwiązanie zupełnie nie dla Was i chcielibyście coś bardziej mobilnego? Fiat Ducato w wersji Winnebago to idealne połączenie wszystkiego, o czym marzy każdy surfer. Jeśli zamiast klasycznego, mimo wszystko niewygodnego ogórka wolicie coś nowoczesnego, warto się zastanowić, czy to właśnie ten samochód nie jest godzien towarzyszyć Wam podczas następnego surftripa.

Debiutujący 2 lata temu Winnebago, doczekał się obecnie wielu ciekawych modyfikacji. W standardowym pakiecie znajdziecie w pełni wyposażoną łazienkę, która pomieści cały Wasz sprzęt, przyjemną kuchnię, 22 calowy TV oraz dwa łózka ze schowkami, które spokojnie pomieszczą (łóżka) cztery lub nawet więcej osób w mniej komfortowych warunkach. Lista dodatków wydaje się nie mieć końca - zintegrowany bagażnik na rowery czy mocowanie na deski na dach to te najważniejsze.

Sieplywa.pl - Windsurfing, Kitesurfing i Surfing w najlepszym wydaniu

Długi na 7 metrów i wysoki na 3 metry kamper, zachowuje swoją mobilność i prowadzi się podobnie do większego busa. W takich pojazdach przestrzeni nigdy za wiele, a wysokość kabiny ok. 2 metrów powinna pomieścić każdego. W Ameryce standardem jest silnik V6 3,6L o mocy 280 KM, ale w Europie dużo przyjemniej będzie się jeździło na ekologicznym i tańszym dieselu. Ostateczna cena tego cudeńka waha się w zależności od wyposażenia. Dostępna jest nawet wersja 4x4. Bardziej przystępne, ekonomiczne odmiany dostępne są już od 65.000 USD. Niby dużo, ale podobno wrażenia z życia w kamperze są bezcenne, więc może warto?

Poniżej analogiczna wersja z rynku amerykańskiego, w wersji Dodge.



Kuba

top