16.07.2010
EASY Surf Shop dystrybutorem Crazy Fly w Polsce

Sieplywa.pl - Windsurfing, Kitesurfing i Surfing w najlepszym wydaniu


Crazy Fly ma oficjalnego dystrybutora w PolsceCrazy Fly ma oficjalnego dystrybutora w Polsce
Chcielibyśmy przekazać, że od sezonu 2010 oficjalnym i wyłącznym dystrybutorem desek oraz latawców firmy Crazy Fly w Polsce jest EASY Surf Shop.

Crazy Fly jest Słowacką firmą zajmującą się produkcją latawców, desek, trenażerów, oraz akcesoriów do kitesurfingu, posiadającą swoją fabrykę w Europie. Firma posiada duże doświadczenie w zakresie projektowania desek kite, zajmuje się tym od 1999 roku. Obecnie Crazy Fly posiada sieć dystrybucji na całym świecie, a także oficjalne centra testowe!

Marka Crazy Fly to przede wszystkim połączenie zaawansowanych technologii oraz wysokiej jakości, zarówno w kwestii samych produktów jak i obsługi klientów. Deski tej firmy są testowane przez liczne magazyny kitesurfingowe na całym świecie! Opinie i recenzje znajdziecie na stronie www.crazyflykites.com w dziale "Support".

Crazy Fly posiada bardzo szeroki wachlarz desek, w palecie znajdziecie idealną dechę dla każdej osoby, nie zapomniano o wave'ie, modelach dla kobiet, a także zaawansowanych deskach zawodniczych. Oto niektóre z nich:

AllroundTo uniwersalna deska freeride w rewelacyjnej cenie, niektóre rozwiązania czerpie z najwyższych modeli. Jest to model, który spełni oczekiwania średnio-zaawansowanych kitesurferów.

SHOX Nowy model w palecie, nieco bardziej zaawansowany od Allround'a. Wykonana również przy użyciu technologii karbonowej. Idealna deska do nauki nieco trudniejszych manewrów kitesurfingowych.

Deska Crazy Fly Allround i RaptorDeski Crazy Fly Allround i Raptor


Raptor PRO Najpopularniejszy model w palecie, podbił serca rzeczy kitesurferów na całym świecie - i robi to nadal! Deska w pełni wykonana z karbonu. Jeden z najbardziej zaawansowanych technicznie modeli, sprosta wszystkim wyzwaniom i zaspokoi wymagania baardzo zaawansowanych riderów.

Bulldozer Freestylówka wykonana w karbonowej technologii. Wspaniała deska dla osób trenujących freestyle typu new school i jeżdżących bardzo agresywnie...

Deski Crazy Fly Bulldozer i ShoxDeski Crazy Fly Bulldozer i Shox


Wszystkich, którzy chcieliby poznać możliwości desek Crazy Fly zapraszamy do nowego, oficjalnego centrum testowego tej firmy, znajdującego się na półwyspie helskim. Dechy do przetestowania za darmo czekają na Was w bazie EASY Surf Center na kempingu "Chałupy 6"! Mamy nadzieję, że niedzielna prognoza się sprawdzi i będziemy mogli ocenić nowe zabawki na wodzie. Zapraszamy!

Eska

top