23.03.2013
Spring Jamboree w El Gounie - zaprasza Easy Surf Center i RedSea

Sieplywa.pl - Windsurfing, Kitesurfing i Surfing w najlepszym wydaniu

Weź udział w międzynarodowym evencie otwierającym sezon kitesurfingowy! Oczywiście ten Europejski bo u nas w Egipcie trwa on CAŁY ROK! Spring Jamboree to impreza z myślą o naszych stałych klientach: spotkajmy się wszyscy w jednym terminie i wspólnie rozgrzejmy się przed sezonem by na majówce nie przynieść sobie wstydu! Spring Jamboree to nowy event, który mamy nadzieję że wpisze się na stałe w RedSeaZone'owy kalendarz.

Termin: 5-12 kwiecień 2013

Darmowy Pro Camp prowadzony przez instruktorów RedSeaZone - najwyższy czas przeskoczyć na wyższy poziom kitesurfingu! Pomożemy Tobie - zupełnie ZA DARMO!
Fosfor Pyramida Freestyle Jam:czyli zawody freestyle o niebylejaką nagrodę - Fosforową Piramidę ;) Dzięki niej nigdy nie zaskoczą Cię egipskie ciemności. Zawody na pełnym luzie - przeprowadzimy konkurencję best trick oraz best crash, w której będzie mógł zaprezentować się każdy!

Prócz tytułowej nagrody zwycięzcy otrzymają złoty box w RedSeaZone czyli DOŻYWOTNI DARMOWY RESCUE PACK!

Galabija Kite Race: czyli kitesurfingowy wyścig "na krechę" w tradycyjnym stroju egipskim. Wystartuj i Ty! Do zgarnięcia kolejny złoty box w RedSeaZone!
Mecz Polska - Egipt:dołącz do kitesurfingowej drużyny piłkarskiej i zagraj przeciwko naszym Egipskim instruktorom i beach boy'om na trawiastym boisku w El Gounie!
RedSeaZone Go Carts Cup:dla odmiany, zamiast w crash testy toru go-kartowego w El Gounie zabawimy się w pełnowymiarowe zawody!
Grand Ja'Mondays: czyli coponiedziałkowy koncert muzyki na żywo w RedSeaZone. Potrafisz grać lub śpiewać? Dołącz do naszych muzyków i pokaż co potrafisz na naszej scenie!
PRO foto sesje: codziennie na spocie dyżurował będzie nasz fotograf. Niepowtarzalna szansa na kitesurfingowe fotki jakich jeszcze nie miałeś. Oczywiście za darmo!
Testy najnowszego sprzętu: Wypróbuj za darmo najnowsze latawce i deski Gaastra i Crazy Fly 2013!
Jednodniowe wyprawy kitesafari na wyspy: Popływaj z nami na dziewiczych lagunach! Na wyspy dotrzemy szybką łodzią typu RIB!

Pamiętaj - KITE IS RIGHT więc dołącz do nas i zapisz się już dziś na Spring Jamboree!

Eska

Źródło:

www.redseazone.com
top