25.06.2017
Nareszcie lokalna prognoza surfingowa!

Nie każdy ma doktorat z czytania windguru pod względem fal na Bałtyku. Nawet Ci co mają, po przefiltrowaniu informacji przez ilość spotów na naszym wybrzeżu w większości wymiękają. Na szczęście jest kilku takich gości, do których zawsze można zadzwonić, a oni niczym indiańscy szamani wskażą palcem i powiedzą: tam, o 12:30, będzie git.

Takie rozwiązanie jest świetne, aczkolwiek ma odrobinę niski zasięg. Dodatkowo bałtyckie, surfingowe mądre głowy też nie zawsze są pod telefonem, a czasem po prostu nie mają ochoty odbierać. Na szczęście z pomocą przyszedł internet i ich najnowsze dziecko: Baltic.Surf.

Krzysztof Jędrzejak, Krzysztof Sikora i Piotr Sołtysiak to znani w towarzystwie surferzy, którzy już od 10 lat eksplorują polskie wybrzeże, zdobywając unikatowe doświadczenie pod względem miejscówek na surfa i konkretnej pogody, która wchodzi na każdy z tych spotów. Niedawno postanowili z tym coś zrobić i udostępnić nam wszystkim swoją wiedzę, a zarazem otworzyć wszelkie zakamarki najlepszych secret spotów dla wszystkich, niezależnie od poziomu zaawansowania. Możliwe, że będzie tłoczno, ale surfing w Polsce już dawno zasłużył na coś takiego, dlatego dla każdego z założycieli wielkie Chapeau Bas, brawa i duże, dobre piwko!

Tymczasem zapraszamy was na stronę www.baltic.surf, a sami czekamy z niecierpliwością na nadchodzący festiwal fal!

Kuba

Źródło:

http://baltic.surf
top