21.03.2017
Polska Baza EASY SURF Keros na Limnos w Grecji

Tekst sponsorowany

Limnos - malownicza, nieodkryta jeszcze przez masową turystykę, grecka wyspie na Morzu Egejskim. To właśnie tutaj powstaje nowa, polska baza EASY SURF Keros, w której będziemy oferować szkolenia, wypożyczenia oraz asekurację zarówno dla windsurferów jak i kitesurferów. Nazwa brzmi znajomo?

Prawdopodobnie! Szkoła to najnowszy projekt naszej sieci EASY SURF, która działa od 2001 roku, i którą być może już znacie! EASY SURF Chałupy 6 to nasza szkoła na półwyspie helskim, EASY SURF Travel to nasze biuro podróży, EASY SURF Shop - sklep, a RedSeaZone jest naszą i jedyną polską bazą w Egipcie.

Przygotowujemy dla Was pełną infrastrukturę, budujemy bazę, biuro, strefę chill out - chcemy by miejsce to stało się jedną z Waszych ulubionych destynacji wind lub kitesurfingowych wakacji! Tu zawsze liczyć możecie na polskie towarzystwo, polską obsługę w biurze, polskiego instruktora no i oczywiście - co najważniejsze - pomoc polaków, w razie gdyby taka potrzeba zaistniała na miejscu!

Jak na polską bazę przystało, w sprzęt kitesurfingowy wyposaża nas rodzimy brand Nobile Kiteboarding. Windsurferzy będą mieli do dyspozycji deski windsurfingowe Tabou oraz Fanatic oraz żagle Gaastra Sails. Wszystko nówki sztuki ;)

Dlaczego Limnos? Przez lata podróży z deską i latawcem oraz dzięki doświadczeniu zebranym podczas wieloletniego prowadzenia dwóch dużych baz nasze oczekiwania w stosunku do idealnego spotu znacznie wzrosły, ale znaleźliśmy go. Takim właśnie miejscem jest zatoka Keros.

Krystalicznie czysta, turkusowa woda, stały wiatr Meltemi, płytka i płaska woda oraz fale idealnie nadające się do pierwszego kontaktu z pływaniem wave sprawiają, że ciężko w Europie znaleźć drugie równie uniwersalne miejsce do uprawiania windsurfingu i kitesurfingu. Jeśli do tego dodamy niepowtarzalny, wciąż jeszcze “dziki” i niezadeptany przez turystów klimat wyspy, pyszne jedzenie oraz to, że dolecimy tu w 2-3 godziny z większości europejskich miast sprawi że EASY SURF Keros stanie się miejscem Waszych regularnych wizyt. Taką przynajmniej mamy nadzieję!

Sprawdźcie co Was czeka:

Zapraszamy!

http://www.easy-surfkeros.com
https://www.facebook.com/easysurfkeros

Maciek

top