21.10.2019
Duotone Baltic Kite Wave Jam 2019

DUOTONE Baltic Kite Wave Jam 2019

666 edycja DUOTONE Baltic Kite Wave Jam!!! (prawie)

Jak co roku nie zwalniamy tempa! Mamy zacne grono sędziów znanych i lubianych z poprzednich edycji, nagrody na wypasie, Wasze ulubione pakiety startowe i oczywiście niepowtarzalna atmosfera JAM'u, dodatkowo testy sprzętu DUOTONE. Bierzcie urlopy, szykujcie kampery, namioty, ciepłe łaszki, dzwońcie po znajomych, szukajcie hoteli i znów widzimy się najprawdopodobniej we Władysławowie, ewentualnie Ustka lub Jarek. Impreza JEDNODNIOWA. Okno czasowe na rozegranie JAMU to 17.10.2019 – 31.10.2019 (z możliwością przeciągnięcia do Listopada jeśli temp. pozwolą) w tym czasie postaramy się wybrać najlepszy warunek.

Jak zwykle pływamy tylko STRAPLESS, oceniamy tylko manewry na fali, jak kogoś poniesie to airy i inne wygibasy mile widziane, jednak tylko pod warunkiem, że od wyskoku do lądowania używamy jednej świni.

Max liczba startujących (Men’s) – 32 osoby

Dodatkowo osobny heat dla Pań oraz Juniorów (<18)

Każdy startujący MUSI posiadać ubezpieczenie OC i NNW oraz zobowiązany jest do podpisania oświadczenia o odpowiedzialności (kontuzja, śmierć) podczas startu. Osoby poniżej 18 roku życia dodatkowo pisemna zgoda rodziców/opiekunów prawnych.

Lista zawodników do kategorii mężczyzn już zamknięta, ale zostało jeszcze sporo miejsc juniorskich i dla dziewczyn. Więcej szczegółów na stronie wydarzenia TUTAJ

Kuba

top