04.08.2019
Śledź Contest 2019

Śledź Contest powraca nad zatokę! Będzie to druga edycja zawodów o wyjątkowym formacie, gdzie zawodnicy sędziują własne heaty, a większość uczestników freestyle bierze udział po otrzymaniu specjalnego zaproszenia. Założeniem zawodów było stworzenie prestiżowej obstawy riderów, która pokaże publice najwyższy poziom kiteboardingu. Dodatkowo zawody rozgrywane są na prognozę - zależy nam przede wszystkim na dobrej akcji na wodzie! Pierwsze możliwe okno dla eventu to następny weekend 10-11 sierpień. Kategorie Freestyle MEN i WOMEN składają się głównie z osób, które otrzymały zaproszenie (reszta zawodników może zgłaszać się na listę rezerwową!). Kategoria Freestyle JUNIOR jest otwarta dla młodzieży do 15 lat (rocznik 2004 i młodsi).

Nowością w tym sezonie będzie konkurencja Original Gangster Racing- forma wyścigów twin tip po trasie połączona ze skokami (szczegóły w regulaminie na stronie wydarzenia). OG Racing zostanie rozegrany z podziałem na kategorię MEN i WOMEN i jest konkurencją otwartą dla wszystkich chętnych. Jeżeli jesteście zainteresowani startem w Śledziu prosimy o przesłanie swoich zgłoszeń do organizatora i dyrektora zawodów Marka Rowińskiego.

Zapraszamy do ŚLEDZENIA strony fb z wydarzeniem, gdzie pojawiają się wszystkie aktualności. Większość informacji dla sponsorów i osób, które chciałyby wspomóc nasz event zawarte są w tej książeczce informacyjnej.

Koniecznie też zobaczcie film z ostatniego Śledzia!

Do zobaczenia!

Kuba

top