03.03.2019
Limitowana edycja GoPro Dusk White

Nowa limitowana edycja kamery GoPro HERO7 Black w kolorze Dusk White jest dostępna od 2 marca. Po raz pierwszy w historii GoPro wyprodukowało swoją flagową kamerę w dodatkowym, limitowanym kolorze. Cena zostaje dokładnie taka sama, także jeśli lubicie mieć coś wyjątkowego - to na pewno jest dobry wybór.

O samej kamerze GoPro Hero7 można wiele powiedzieć. Nie przedłużając - rewolucyjna stabilizacja obrazu Hypersmooth sprawia, że pojęcie dodatkowej stabilizacji mechanicznej praktycznie nie istnieje. Większość materiałów nagranych z ręki wygląda doskonale i nie wymaga dodatkowej korekcji. Kolejnymi nowinkami są opcję TimeWarp Video lub SuperPhoto. Pierwsza opcja to automatycznie montowane filmy typu timelapse, które urozmaicą każdy film. Druga opcja przydaje się podczas robienia zdjęć. Kamera sama analizuje obraz fotografowany i automatycznie ustawia wszystkie parametry tak, aby każda fotka była idalna. Jeśli jesteście fanami livestreamingu - to GoPro Hero7 Black to pierwsze, które łączy się bezpośrednio z różnymi serwisami w necie, na bieżąco przekazując materiał z akcji.

Pełną listę sklepów z Polski, w których można kupić limitowaną edycję GoPro HERO7 Black w kolorze Dusk White można znaleźć tutaj.

Kuba

top