26.11.2018
Red Bull King of the Air i pierwszy Polak w Cape Town?

Tego się można było spodziewać. Od pierwszego filmu jaki wypuścił do sieci Janek Grzegorzewski, jego loty są tylko coraz wyższe, a loopy radykalniejsze. W tym roku chciał wystapić w zawodach Megaloop Challenge, ale nie wyszło - po prostu zabrakło odpowiedniej prognozy. Następnym i właściwie jednym z ostatnich kroków jest udział, i powalczenie o zwycięstwo w zawodach Red Bull King of the Air w Cape Town. Czy Janek ma szansę się dostać? Konkurencja jest spora jak zawsze. Joshua Emanuel, Ewan Jaspan, Reno Romeu, Marc Jacobs, Liam Whaley, Posito Martinez czy świetnie prezentujący się w zeszłym roku Ross Dillon czy Antoine Rangin. Jest natomiast szansa, żeby pomóc Jankowi, a jeśli Internet wie coś na pewno, to to, że Polacy jak nikt inny potrafią w głosowanie.

Jankowi potrzeba jest naszych głosów. Oprócz zaproszonej śmietanki kitesurfingowej z całego świata, to Internauci mogą wybrać 20 najlepszych zgłoszeń video, z pośród których komisja sędziowska wybierze najlepszych pięciu zawodników, którzy dostaną zaproszenie do Cape Town. Zgłoszenia video kończą się w tym tygodniu, a ogłoszenie wyników nastąpi już 7 grudnia.

Janek jak na razie nie prowadzi, ale jest w ścisłej czołówce. Pomóżmy mu i pokażmy, że polski Internet jest lepszy niż jakiś tam australijski czy austryjacki.

Głosujcie już teraz na Janka: TUTAJ

Same zawody to już klasyk. Cape Town, Kite Beach 26 stycznia - 10 luty. To samo miejsce, ten sam czas. Czekamy z niecierpliwością, a będziemy czekać z jeszcze większą, jak się okaże, że Janek jedzie do Afryki. My już zagłosowaliśmy - teraz kolej na Was!

Kuba

top