17.05.2018
Dobry występ polskich SUPerów w Pradze

12 maja w Pradze odbyły się zawody Tambo Prague SUP Race 2018, w których wzięli udział polscy zawodnicy z teamu Bass Polska. Oto krótka relacja z tej imprezy od Kuby Janika.


W ten weekend byliśmy w Pradze na zawodach TAMBO Prague SUP Race 2018. Skład osobowy, jak zwykle był bardzo mocny : Paul Lenfant, Jasiu Klimaszyk, Grzegorz Kwiatek i Marcin Tyrcz. Jak się okazało na miejscu, nie był to zwykłe regaty, a wielki festiwal, w którym brało udział kilkaset osób, z których większość z nich startowała na Smoczych Łodziach. Niektórzy zawodnicy mieli na karku ponad 70 lat i naprawdę dawali radę!

Jeżeli chodzi o konkurencje SUPowe to w sobotę rozegrano jeden wyścig na dystansie 12km, a w niedzielę Sprinty. Dla czeskich zawodników były to eliminacje do sierpniowych Mistrzostw Świata w Portugalii.

Nasza ekipa pokazała klasę ! Paul Lenfant (JP, Razor) zdeklasował rywali i wygrał obydwie konkurencje. Marcin Tyrcz (Razor, SUP Bass) zajął 2 miejsce w kategorii SUPów pompowanych na dystansie 12 km, a Grzegorz kwiatek(Razor, SUP Bass) 4 miejsce w Sprintach.

Przy okazji zawodów, postanowiliśmy przetestować naszą pierwszą carbonową deskę Razor 14' ! Możemy zdradzić tylko tyle, że "czarna strzała" sprawuje się znakomicie ;)

Pozdrawiamy

Razor&Bass Team

Maciek

top