29.10.2017
Podsumowanie sezonu windsurfingowego Surfski 2017 - Vassiliki

Tekst sponsorowany

Jesienna aura za oknem bezlitośnie przypomina o zbliżającej się zimie. A przecież wspomnienia z letnich wyjazdów są nadal tak świeże i wyraźne. Na samą myśl o chwilach spędzonych na skąpanych w promieniach słonecznych spotach, robi się człowiekowi cieplej gdzieś w okolicach serca. Przy okazji przeglądania zdjęć z naszych tegorocznych wyjazdów (a są ich tysiące), chciałbym w kilku słowach podsumować zakończony już sezon windsurfingowy 2017.

Szkolenia windsurfingowe w 2017 rozpoczęliśmy majówkowym wyjazdem szkoleniowym na Rodos. Spot na Prasonisi odwiedzaliśmy już wielokrotnie, dlatego miło było znów odwiedzić dobrze nam znane miejsca. Warunki do pływania były wybitnie sprzyjające, dlatego wszyscy uczestnicy tego wyjazdu skorzystali z niego w 100%. Majówkowe szkolenie było doskonałą okazją do „rozprostowania kości” po zimie, przypomnienia sobie podstaw oraz świetną rozgrzewką przed serią wyjazdów na Lefkadę.

Jak zapewne wielu z Was już wie, w roku 2016 rozpoczęliśmy działalność na jednym z najlepszych spotów windsurfingowych w Europie – Vassiliki w Grecji. Sezon 2017 zaowocował aż 16 zorganizowanymi przez nasze Biuro wyjazdami do tego windsurfingowego raju. Łącznie przeszkoliliśmy ponad 200 osób, co oznacza, że liczba klientów naszego biura wzrosła aż 5-krotnie! Naszymi kursantami zajmowali się „oddelegowani na obczyznę” wybitni instruktorzy.

Z tego miejsca chciałbym serdecznie podziękować im za ich zaangażowanie i staranność w działaniach – ogromna liczba pozytywnych opinii powyjazdowych otrzymanych od naszych klientów, są same w sobie najlepszym dowodem na to, że odwalili kawał dobrej roboty! Niezmiernie miło było mi czytać pochlebne opinie odnośnie rzetelnie zorganizowanych wyjazdów oraz te, w których była mowa o tym, że szkoła windsurfingu Surfski jest w stanie zarazić windsurfingowym bakcylem nawet tych, którzy na początku mieli jakiekolwiek opory.

Warunki do pływania były tradycyjnie fantastyczne. Tegoroczne statystyki wiatrowe były bardzo dobre. Baza windsurfingowa, z którą współpracujemy (Club Vass) i w tym sezonie spisała się na medal. Niezliczone ilości najnowocześniejszych modeli sprzętu windsurfingowego były w stanie zaspokoić zapotrzebowanie na wypożyczenia zarówno naszych, jak i ich klientów.

Już teraz zachęcamy do zapoznania się z ofertą wyjazdów windsurfingowych Surfski na sezon 2018. Pierwszy nasz wyjazd do Vassiliki wypada w Dzień Dziecka, na który serdecznie zapraszamy małe i duże dzieci. Czerwiec wydaje się być zbyt odległym terminem? Też tak sądzimy, dlatego windsurfingowy sezon 2018 rozpoczynamy majówkowym wyjazdem na Rodos! Nasi instruktorzy będą dla Was dostępni na spocie w Prasonisi prawdopodobnie przez cały Maj, a później również przez cały Wrzesień. Nie przegapcie szansy na wyjazd z nami! Społeczność Surfski rozrasta się z roku na rok w bardzo szybkim tempie, a nauka windsurfingu sprawia wszystkim ogromną radość.

W oczekiwaniu na wyjazd polecamy windsurfingowe filmy instruktażowe autorstwa Surfski. Zobaczycie na nich technikę wykonywania wszystkich manewrów windsurfingowych. Może się to okazać bardzo pomocne zwłaszcza osobom początkującym podczas zapoznawania się z ideą tego sportu, jak również tym, już pływającym podczas układania planu działania na doszlifowanie zdobytych do tej pory umiejętności: FILMY SZKOLENIOWE WINDSURFING

Co będziemy robić zimą? Korzystając z urlopu, wybieramy się na południowo – zachodni kraniec Europy w poszukiwaniu nowych, nadających się do prowadzenia szkoleń spotów. Tej zimy pod lupę idą miejscówki położone na wybrzeżu Hiszpanii (Tarifa) oraz Portugalii (Algarve). W styczniu odwiedzimy Gran Canarię (Pozo) oraz Teneryfę (El Medano). Być może któreś z miejsc zachwyci nas do tego stopnia, że w przyszłości wrócimy tam znów, ale już z Wami?:)

sieFotografuje

Krzysztof Lipiński (Surfski.pl)

Źródło:

www.surfski.pl
top