21.10.2015
Baltic Wave Jam 2015 - Ustka piątek!!!

Sieplywa.pl - Windsurfing, Kitesurfing i Surfing w najlepszym wydaniu

Po obejrzeniu powyższego wykresu, chyba nie ma już wątpliwości o co chodzi. Prognoza, która już od jakiegoś czasu wyglądała obiecująco, wreszcie się wyklarowała, w związku z czym została podjęta decyzja (do potwierdzenia jutro na stronie wydarzenia) o rozegraniu zawodów w Ustce w najbliższy piątek. O event'cie pisaliśmy już tutaj, znajdziecie tam wszystkie szczegóły techniczne i wymagania.

Wszyscy zapisani, oraz Ci którzy jeszcze się wahają proszeni są o deklarowanie się i dogadywanie na transport w odpowiednich miejscach. Na miejscu może być bardzo ciekawie, biorąc pod uwagę, że rzadko kiedy jest możliwość popływania w większym gronie. Po zawodach na pewno będzie czas na pogaduchy i dyskusje na temat techniki i sprzętu. Niestety wygląda na to, że wiatru będzie tylko na jeden dzień, więc weekendzik na wodzie raczej odpada, no chyba, że coś się jeszcze pozmienia.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę wydarzenia na facebooku Postaramy się prowadzić dla Was relację live z wydarzenia, w miarę jak będzie to możliwe.

Sieplywa.pl - Windsurfing, Kitesurfing i Surfing w najlepszym wydaniu

Kuba

top