14.10.2013
Surf trip do Bretanii

Po dwóch tygodniach powróciliśmy z Bretanii! Możemy śmiało powiedzieć, że pod względem pogody i co najważniejsze warunków to był najlepszy wyjazd na jakim byliśmy do tej pory!

Na 14 dni na miejscu mieliśmy 10 dni idealnych warunków i pięknej pogody. Lekki off-shore i 1,5 metrowe fale... Pływaliśmy dwa razy dziennie, ponieważ na wyjazdach ważny jest progres. Sesja poranna po śniadaniu, potem obiadek, kawka, deserek i na popołudnie na drugą sesję do zachodu słońca i tak codziennie.

Sieplywa.pl - Windsurfing, Kitesurfing i Surfing w najlepszym wydaniu

Wszyscy zrobili postęp i nauczyli się nowych rzeczy. W międzyczasie gotowaliśmy sobie owoce morza i 'steaki' bo dobra i zdrowa dieta to podstawa. Jeździliśmy też do miasta na longach i rowerkach na kawkę i pyszne desery z lokalnej cukierni.

Czas zleciał pięknie, żal było wracać. Na przyszły rok szykujemy dla Was aż 14 miejsc ale pamiętajcie, że schodzą szybko.

Za wspaniałe zdjęcia dziękujemy uczestnikom naszego wyjazdu; Piotr Ha, Paweł Mysior, Karol Adamiec. Dziękujemy sponsorowi wyjazdu, polskiej marce surfingowej www.balticawear.com

Sieplywa.pl - Windsurfing, Kitesurfing i Surfing w najlepszym wydaniu

sieFotografuje

Bogo

top