20.04.2013
Wave z Dronem!

Ilu z nas nie marzyło o tym żeby w swojej kolekcji zdjęć i filmów z pływania, nie posiadać ujęć z helikoptera? Nie trzeba być nawet średnio ogarniętym aby wiedzieć, że koszty wynajmu helikoptera to niemałe sumy, a i kamerzysta/fotograf nie może być pierwszym z brzegu fotocykaczem. Postęp techniczny idzie jednak do przodu i dzięki niemu, coraz częściej wielkie marzenia stają się coraz łatwiejsze do zrealizowania.

Dzisiaj mamy dla Was video nakręcone w dosyć nowatorski sposób. Część materiału zawartego w klipie Freda Debuire (Fanatic/North) pochodzi z kamery zamontowanej na tak zwanym Dronie. Dron to nic innego jak sterowany zdalnie helikopter! Jak się okazuje, ta mała maszynka z dużym potencjałem, nadaje się również do kręcenia w wietrznych warunkach, a co za tym idzie, wymarzone helishoty nie wiążą się już z ogromnymi kosztami i można je kręcić praktycznie wszędzie!

Zdecydowanie polecamy obejrzenie tego editu. Tymbardziej, że akcja na falach jest w nim na prawde dobra. Z tego co nam wiadomo, w takiego Drona można zaopatrzyć się w niektórych, polskich surfshopach. Jacyś chętni?

Jan

top