19.08.2010
Polish Surfing Challenge 2010 już w piątek!

Już w ten piątek, 20 sierpnia o godzinie 10 zero zero, rusza pierwsza runda zawodów Polish Surfing Challenge 2010, która odbędzie się na Półwyspie Helskim (Chałupy 4 aka. Solar - plaża przy beach barze od strony morza oczywiście). W tym roku zawodnicy, wśród których znajdzie się również 2-krotny mistrz Polski Janek Korycki, walczyć będą o tytuł oraz o pulę nagrów wartości 14 tys. PLN, która przedstawia się nastepująco: limitowany zegarek PSC marki Nixon, deska surfingowa firmy Rusty, dwutygodniowy pobyt w słonecznym Mexico w Puerto Escondido ufundowanyprzez polską szkołę surfingu www.surf-mex.com
Listę nagród uzupełniają: longboard Sektor 9, skimboardy Pakalolo, skimboardy EpoxySkim One, słuchawki Skull Candy, i ciuchy marki Rusty.

Prognoza fali na piątkowy poranekPrognoza fali na piątkowy poranek

Organizatorzy przewidzieli, oprócz standardowych 3 miejsc na podium w surfingu i skimboardzie nagrodę za najlepszy trick, dla każdej z tych konkurencji.

Kwestie organizacyjne: wpisowe - 35 PLN, zapisy: kijek@surfing.com.pl. Wszystkie niezbędne informacje dot. dojazdu na zawody, zakwaterowania znajdziecie na oficjalnej stronie zawodów www.surfing-challenge.pl oraz bezpośrednio u Jurka Kijkowskiego.

Organizatorami zawodów PSC jest Polskie Stowarzyszenie Surfingu i United Group.

Bogo

top