17.10.2016
Chasing Niagara - bilety do wygrania!

Multikino wspólnie z firmą 9th Plan i Woodpecker MP zapraszają na pokazy nowej superprodukcji kajakarskiej pt. „Chasing Niagara”. Polska premiera odbędzie się w poniedziałek 24 października o g. 20:00 w 15 kinach sieci Multikino. Daj się ponieść przygodzie i nie przegap jedynej okazji by zobaczyć ten zapierający dech w piersiach dokument!

Wydaje wam się, że wasze marzenia są trudne do zrealizowania? Koniecznie zobaczcie dokument Rusha Sturgesa i przemyślcie wszystko raz jeszcze. To właśnie one wyróżniają bohaterów tego niezwykłego filmu z tłumu, dla jednych czyniąc ich wyjątkowymi, dla innych - ludźmi niespełna rozumu. Adrenalina, ekstremalne emocje, życie na krawędzi. Dla zawodowego kajakarza Rafy Ortiza i jego przyjaciół to chleb powszedni. Kiedy jednak wychodzi na jaw, że planuje on kajakową przeprawę przez… wodospad Niagara, nawet oni, będący z ryzykiem za pan brat, w pierwszej chwili jakby nie wiedzieli, co powiedzieć. Stawką jest bowiem ludzkie życie, celem - spełnienie i przejście do historii. Żeby tego dokonać, potrzebny jest nie tylko solidny trening - Sturges zabiera nas tym samym w szereg bajecznych miejsc - ale i przechytrzenie władz, bowiem marzenie Ortiza i spółki do legalnych nie należy. „Chasing Niagara” to nie tylko porywający (dosłownie!) dokument o przygodzie życia. To także piękna opowieść o odpowiedzialności i sile prawdziwej przyjaźni.

Dla wszystkich, którzy chcieliby zobaczyć dokument Chasing Niagara na dużym ekranie, przygotowaliśmy mały konkurs na naszym fanpage'u. Do wygrania są trzy podwójne wejściówki na seans w Warszawie w Multikinie na Ursynowie, Targówku i w Złotych Tarasach. Wystarczy, że pod postem o Chasing Niagara napiszecie o swoich ekstremalnych marzeniach.

24 października (poniedziałek), g. 20:00 – Bydgoszcz, Gdańsk, Katowice, Kraków, Łódź (Silver Screen), Olsztyn, Poznań 51, Rzeszów, Szczecin, Warszawa Ursynów, Warszawa Targówek, Warszawa Złote Tarasy, Wrocław Arkady, Wrocław Pasaż oraz Zabrze.

Ceny Biletów:

  • Normalny – 30 zł
  • Ulgowy –28 zł
  • Facebook – 28 zł (z kuponem Facebook z aplikacji voucherowej Multikino Polska, tylko w kasie kina)

Bilety już w sprzedaży w kasach kin oraz na: Multikino.pl

  • Produkcja: Austria/USA/Kanada/Meksyk, 2015
  • czas trwania pokazu: ok. 90 min.
  • Producent: Red Bull Media House
  • Reżyseria: Rush Sturges
  • Obsada: Rafa Ortiz, Aniol Serrasolses, Gerd Serrasolses, Evan Garcia, Rush Sturges, Tyler Bradt, Mark LeBlanc, Blake Mahoney
  • Technologia: film zrealizowany w 4K, emitowany w 2K zgodnie ze standardem kinowym DCP.
  • Film z polskimi napisami!

Kuba

top