30.09.2013
Foto Sieplywa.pl : W obiektywie Izabeli Guga-Marek

Przeglądając bezkresne zasoby Facebook'a, któregoś dnia trafiłem na zdjęcia Izy. Nadmorska sceneria fotografowana w dużej mierze z powietrza, przykuła moją uwagę. Od słowa do słowa i powstała powyższa selekcja zdjęć wraz z jej autorskim komentarzem. Poniżej dodatkowo możecie przeczytać kilka słów o niej samej.

Sieplywa.pl - Windsurfing, Kitesurfing i Surfing w najlepszym wydaniu

Chyba jak większość osób zajmujących się fotografią, za początek swojej przygody z tym hobby uznaję moment, kiedy kilka lat temu w ręce wpadł mi mój pierwszy aparat. Pasją tą zaraził mnie mój mąż. Zaczęłam od plane spottingu, działając w stowarzyszeniu zrzeszającym miłośników lotnictwa na Pomorzu, fotografując oraz relacjonując wydarzenia związane z lotnictwem w artykułach.

Tematyka zawarta w powyższej galerii stała mi się bliska z prostego powodu: fascynacji tego rodzaju dyscyplinami, które łączą w sobie obcowanie z dwoma żywiołami. Jakiś czas temu postanowiłam sprawdzić jakie to uczucie, pobierając lekcje kitesurfingu. Myślę że na sukcesy przyjdzie jeszcze czas w tym zakresie, dlatego póki co na spoty zabierać będę 17kg sprzętu foto zamiast sprzętu kite :-)

Na co dzień fotografuję profesjonalnymi lustrzankami marki Canon trzech różnych klas, poszukując coraz to nowych tematów, które chciałabym uwiecznić na fotografiach. Są to zdjęcia w stylu Street, zdjęcia lotnicze, sportowe, reportaże. Zobaczyć je można na stronie grupy Smart Flow Photo którą współtworzę.

Moje zdjęcia o tematyce sportowej ukazywały się już na takich stronach/profilach jak : Nobile, North Int, North Sth.Africa, North Israel, Rossignol, Dakine, Mystic Czech, SU-2 Kiteboards.

Marzenia....? Chyba jak większości osób: połączenie pracy i pasji. Dziękuję przede wszystkim mojemu mężowi - Łukaszowi za nieustanne wsparcie duchowe i logistyczne, serwisowi kiterewa.pl gdzie obejrzeć można wszystkie moje dotychczasowe sesje surf & kite.

Bogo

top