26.04.2017
KiteVlog Special: Xenon TwinTip 2017

Prawdopodobnie większość z Was to wie, a jeśli nie to jest szansa szybko nadrobić zaległości. Polska to absolutna potęga w produkcji desek kitesurfingowych. Firma Xenon Boards już od paru lat co roku dostarcza na rynek pokaźną ilość blatów, poprawiając jakość i co roku podnosząc poprzeczkę jeśli chodzi o design. Trzeba przyznać, że w ich kolekcji nie znajdziemy dziwnych eksperymentów. Producent stawia na sprawdzone technologie i przetestowane do bólu kształty, które po prostu działają. Jak to się mówi - lepsze wrogiem dobrego, dlatego doskonale rozumiemy tę politykę.

Ostatnio na stole chłopaków z KiteVloga wylądowały deski Nobile 2017. Tym razem dwóch czołowych vlogerów polskiego kitesurfingu przyjrzało się dokładniej deskom Xenon. Oczywiście wszystkie z nich możecie dostać przez pewien okres czasu w obniżonych cenach na stronie Kiteoffer.com

Zobaczcie sami, który model najlepiej będzie odpowiadał Waszym potrzebom. Sami mamy doświadczenie z paroma modelami i trzeba przyznać, że fajnie się na nich pływa.

Xenon Laluz - Uniwersalna deska o zacięciu freestyle'owym. Idealna dla bardziej zaawansowanych riderów, którzy cenią sobie komfort i duże możliwości zawarte w jednej desce.

Xenon Infra - dotychczas główna maszyna do freestyle'u. Najlepiej sprawdzi się przy wysokich lotach i przy skokach unhooked.

Xenon HOP - Typowa deska do tzw. wakestyle'u. Sprawdzi się zarówno na kite jak i i na wake'u. Korzysta z niej wielokrotny Mistrz Polski - Victor Borsuk

Xenon Rayo - Najlepsze rozwiązanie dla początkujących i tych wciąż poszukujących swojego kierunku w kitesurfingu. Młodszy brat Laluza o odrobinę delikatniejszym usposobieniu.

Pady i Strapy Xenon

Kuba

top