15.03.2017
KiteVlog: Prawdopodobnie najlepszy quiver surf na rynku?

Z quiverami na sprzęt jest tak, że niby można oszczędzić - bo przecież linie lotnicze odpowiadają za uszkodzony sprzęt, ale czy warto ryzykować obsuwę lub wręcz brak pływania na spocie przez słaby pokrowiec?

Jasne, że nie! Dobry quiver musi pomieścić wszystko co potrzebne i jeszcze parę rzeczy, których i tak nigdy nie wykorzystujecie. (jak ta dodatkowa para boardshortów, pompka i parę czystych koszulek) Oczywiście musi dobrze zabezpieczać sprzęt, ale i być solidnie wykonany, żeby się nie rozpadł jak pan Zdzichu zrzuci go kopniakiem z taśmy i przeczochra po taśmie lotniska, bo przecież te dykty takie ciężkie. Fajnie jakby miał kółka - mocno to ułatwia sprawę, ale i na to okazuje się jest sposób. Na koniec pozostaje jeszcze waga - w dzisiejszych czasach lekki pokrowiec jest na wagę złota. (albo raczej czegoś lekkiego niczym piórko) Na odprawie liczy się każdy kilogram, więc waga to bardzo istotny czynnik, który może przeważyć o zakupie.

W tym odcinku, ekipa KiteVlog przygląda się z bliska Quiverowi FCS Travel Double. Zobaczcie sami jaki jest wynik tego testu - trzeba przyznać, że padają mocne deklaracje. Pokrowiec klasycznie już, dostępny będzie przez dwa tygodnie w specjalnej, obniżonej cenie TUTAJ.

Poprzednie odcinki sprzętowe KiteVloga znajdziecie poniżej:

Odcinek special: Nobile TwinTip 2017
Odcinek 8: Deska F-One Trax
Odcinek 7: Pianka Manera Magma
Odcinek 6: Deska F-One Mitu
Odcinek 5: Quiver RRD Triple Board Bag
Odcinek 4: Pady Platinum Pro M3
Odcinek 3: FCS Ratchet Tool
Odcinek 2: Quiver Manera Airforce
Odcinek 1: Quiver Manera Golfbag

Kuba

top