28.12.2016
KiteVlog odc.4: Wygodne laczki

Ostatnio ekipa KiteVloga testowała gadżet, ze specjalnym akcentem dla wszystkich pływających na deskach kierunkowych, a w tym tygodniu mają coś dla tych, którzy pływają na Twintipach. W życiu każdego kitesurfera nadchodzi pora, kiedy zaczyna się już swobodnie czuć na desce, dzięki czemu może zacząć zwracać uwagę na to, że w obecnych strapach to właściwie czuje się jak w Kubotach i nie ma żadnego wpływu na to, co robi deska. To odpowiednia chwila na zakup własnego sprzętu i skorzystanie z opcji doboru padów i strapów tak, aby było wygodnie, a co najważniejsze, żeby mieć bezpośredni wpływ na pracę deski.

Pady F.One Platinum z pewnością należą do tych z górnej półki i każdemu polecamy przynajmniej wypróbowanie ich. Zresztą zobaczcie sami i wtedy zadecydujecie. Co ważne, a chłopaki zapomnieli o tym wspomnieć, pady powinny pasować do większości desek dostępnych na rynku!

Tak jak obiecują chłopaki, omawiany w filmie zestaw padów i strapów, będzie dostępny na stronie Kiteoffer.com, a dokładniej TUTAJ przez najbliższe dwa tygodnie w specjalnej obniżonej cenie. (Normalnie 670 PLN, a teraz 549 PLN) Naprawdę warto!

Poprzednie odcinki KiteVloga znajdziecie poniżej:

Odcinek 3: FCS Ratchet Tool
Odcinek 2: Quiver Manera Airforce
Odcinek 1: Quiver Manera Golfbag

Kuba

top