12.04.2017
Electric foil

Polska firma Electric Foil wprowadza na rynek innowacyjny produkt – inteligentne skrzydło do desek kitesurfingowych.

Electric Foil Sp. z o.o. może pochwalić się już pierwszym sukcesem. Ich produktem zainteresował się inwestor – właściciel znanej w branży firmy Kai Concepts LLC (odpowiedzialnej za Jet foilera) - Don Montague, który zadeklarował wsparcie finansowe oraz pomoc w procesie wdrażania rozwiązania na rynek.

Ideą firmy jest wdrożenie technologii inteligentnego i elektronicznego hydroskrzydła - z ruchomym trymerem, umożliwiającego zmianę kąta tylnej lotki, a co za tym idzie pozwolającego na konfiguracje sprzętu bez potrzeby wyjścia na ląd - tłumaczy Wiktor Kitzman, pomysłodawca rozwiązania. Rozwiązanie przeznaczone jest dla zawodników, jak również dla osób początkujących. - Poprzez dynamiczną regulację, hydroskrzydło przyspieszy proces nauki, dzięki czemu użytkownik szybciej będzie mógł czerpać przyjemność z jazdy. Dynamicznie regulowany trymer ograniczy możliwość wypadku, zwiększając jednocześnie bezpieczeństwo nauki, tłumaczy Wiktor Kitzman.

Obecnie firma prowadzi badania ankietowe. Zachęcamy do wzięcia w nich udziału. Ankieta dostępna jest pod linkiem: https://docs.google.com/forms/d/1wjIE6Kofm8DGUpTuznQDBohKdmr8mVaLBZU4k9Pgk-Y/edit

sieFotografuje

Maciek

top