23.08.2016
North Click Bar Oficjalnie

Mimo że my już mieliśmy go w rękach parę tygodni temu, o czym pisaliśmy TUTAJ, to oficjalna premiera North Click Bar 2017 miała miejsce dopiero teraz. North ograł sprawę jako najbardziej rewolucyjne wydarzenie w tym dziesięcioleciu, a niezawodny Sky Solbach emocjonująco i z pasją opisał wszystkie możliwości nowego baru w poniższym video.

North Click Bar 2017

My jednak mamy parę wątpliwości:

  • Po pierwsze, czemu standardowy bar zupełnie się nie zmienił i nie korzysta chociażby z nowego elementu do podpięcia leasha, który jest w Click barze?
  • Po drugie wygląda na to, że Click bar na pięciu linkach nie korzysta z jednego z najfajniejszych rozwiązań pięciu linek, czyli po wypięciu latawiec zostaje na jednej z linek nośnych a nie na piątej.
  • Po trzecie, czy Sky Solbach jest niezdolnym do uczuć robotem?

Podsumowując - wielkie brawa dla NKB i Cabrinha za próbę rewolucji. Na początku nigdy nie jest łatwo i swoją porcję hejtu zbiera każdy. Jednak czy naprawdę prezentacja nowych rozwiązań musi wyglądać jak telezakupy Mango i kaloryfer wyrzeźbiony przez Sauna Solution? Czekamy na długoterminowe testy użytkowników, bo w końcu nie ma lepszych testerów niż młodzi adepci kitesurfingu, wciąż głodni mocniejszych wrażeń na wodzie.

North Trust Bar 2017

Kuba

top