08.07.2017
Festiwal Surfingu i Deskorolki w Chałupach

29 Lipca już po raz kolejny w Chałupach odbędzie się Letnia Akademia Surfingu i deskorolki!

Tłumy surferów, ojcowie z dziećmi na barana i fala bałtyckiej młodzieży spotkają się na plaży :)) by razem świętować "największe Surfingowe szaleństwo na świecie". Zapisy nadal trwają.

Tegoroczny festiwal objęty został Patronatem Radia Eska i Eska Summer City, który jest Partnerem wydarzenia, który już po raz trzeci zagości na Półwyspie Helskim.

Impreza odbywa się na plaży wejście nr. 16 , Chałupy 5. będzie to największe wydarzenie skierowane do rodzin na tegorocznej mapie Bałtyckich atrakcji. W tym roku na uczestników czekają wyjątkowe atrakcje - m.in. animacje przygotowane przez Partnerów Festiwalu oraz wydarzenia w specjalnej strefie marki Decathlon Polska gdzie będzie można testować najnowocześniejszy sprzęt sportowy.

Letnia Akademia Surfingu i deskorolki zachwyca przede wszystkim darmowymi lekcjami i warsztatami - uczestnicy spotkają całą masę atrakcji i konkursów z nagrodami.

Startujemy o 12:00 od zajęć Fundacji Surfrider "Recykling dla dzieci, czyli coś fajnego z „niczego” oraz zapraszamy do strefy "Drugie życie butelki" Partnera wydarzenia Żywiec Zdrój, który zadba o zdrowe nawodnienie.

W trakcie imprezy będzie można wziąć udział w grach i konkursach Eska Summer City i korzystać z indywidualnych szkoleń doświadczonych specjalistów – m.in. ratowników wodnych, fizjoterapeutów czy trenera personalnego dzięki czemu w imprezie mogą wziąć udział zarówno dzieci jak i ci regularnie trenujący.

To właśnie m.in. dlatego impreza co roku cieszy się dużym zainteresowaniem całych rodzin.

Na lekcje i warsztaty obowiązują zapisy (rekrutacja trwa https://festiwalsurfingu.evenea.pl )

Osoby nie zapisane będą mogły wziąć udział w wybranych warsztatach w przypadku wolnych miejsc informacja podczas Festiwalu.

Kontakt z organizatorem

Fundacja 5Live:

fundacja5life@gmail.com

tel: 731-553-335

Maciek

top