05.03.2017
O'Neill Cold Water Jam już jutro!

Udało się! Cierpliwość się opłaciła, a Posejdon wypłacił całkiem przyjemnymi falkami, których apogeum (OBY!) będzie we wtorek. W związku z tym, oficjalnie zapraszamy wszystkich na pierwsze zimowe zawody surf w Polsce - O'neill Cold Water Jam. Zgłoszenia przyjmowane są jeszcze dziś do godziny 22:00. Jutro zbiórka na miejscu zawodów (mapka poniżej) o godzinie 9:00. Na początek odprawa i rozpisanie heatów. Pamiętajcie, że temperatura wody wciąż nie odbiega wiele od 0 stopni, dlatego gruba piana i ciepłe ciuchy są mocno wskazane. Wszystkim szukającym transportu na miejsce imprezy, polecamy stronę wydarzenia, którą znajdziecie tutaj.


Oficjalne info od organizatora

Serdecznie wszystkich zapraszamy na pierwsze w historii cold water'owe zawody surfingowe w Polsce - O’Neill Cold Water Jam !

###### Szczegóły imprezy ######

Miejsce: Gdańsk - Górki Zachodnie, wejście nr. 21.

Termin: Wtorek 7 marca.

###### Nagrody ######

Za miejsca na podium do wygrania będą pianki oraz akcesoria od sponsora imprezy - firmy O’Neill !

Dodatkowo przewidujemy nagrody w 3 kategoriach - za najdłuższą falę, najlepszy trick oraz najbardziej spektakularny wipe’out !

###### Zgłoszenia #####

Do udziału w imprezie zapraszamy wszystkich zapalonych i nie bojących się zimnej wody surferów !

W zależności od ilości zgłoszeń, planujemy rozegrać oddzielne heaty dla kobiet i mężczyzn.

Przewidywana maksymalna długość deski 7’6’’ (zawody skierowane są do osób pływających na krótszych deskach,

chcemy uniknąć sytuacji gdzie w jednym heacie będą startować surferzy na longbordzie i na shortboardzie i zachować tym samym sprawiedliwe kryteria sędziowania).

###### Informacje dodatkowe ######

Warunkiem rozegrania zawodów jest solidna prognoza gwarantująca czysty swell (najlepiej z północy) bez wiatru. W przypadku gdyby wymarzone warunki nie nadeszły, postaramy się zorganizować imprezę na najlepszą możliwą prognozę, również z opcją przeniesienia zwodów na inny spot.

Kuba

top