29.09.2016
SUPer Trójka i SUPer wyczyn!

Przygoda. Tylko tak można opisać to co udało się osiągnąć SUPerTrójce. Warszawa - Gdańsk, pokonane na SUPie, czyli desce z wiosłem w zaledwie 7,5 dnia! Zdani tylko na siebie przemierzyli 450 kilometrów Wisły, by sprawdzić swoje siły i wypromować ten coraz popularniejszy sport. Mimo przeciwności takich jak słaby nurt, wiatr w twarz, awarie i upały zaczęli i skończyli w dobrych humorach. Pływanie po 12-14 h dziennie!

SUPerTrójka to mieszanka wybuchowa, która okazała się receptą na wszystko. Ich przyjaźń z Wisłą? Specyficzna i mistyczna.

Ilona Franczyk - pierwsza kobieta, której udało się przepłynąć z Warszawy do Gdańska, pokonując 450km! Brawo za tempo i upór. Ani razu nie zgodziła się na pomoc w postaci holowania!

Daniel Styn - wulkan energii. Bez kompromisów. Wielkie poczucie humoru i dystans do siebie dawał siłę całej trójce. Problemy? Takie życie i do przodu! Jest chłop mocny.

Mateusz Milewski - opiekuńczy, niesamowicie silny i pomocny facet. Bez niego nie byłoby całego tego „zamieszania”. Zmienia dobre na lepsze! A jego bogate doświadczenie nieraz przydało się podczas spływu.

To wszystko nie odbyłby się bez niezastąpionych sponsorów!

  • 24surf.pl - to oni zadbali o deski BIC Sport, wiosła oraz leashe.
  • Hydrosfera i MYSTIC- kamizelki sprawdziły się znakomicie. Gdyby nie neoprenowe skarpetki mogłoby być ciężko.
  • DaWanda.pl oraz Etrax Twoja drukarnia- wsparcie finansowe broni się samo :)
  • SUPPolskaPL i Łukasz Koński - główni organizatorzy całej wyprawy.
  • Realizacja zdjęciowa: Dariusz Orlicz

Za nimi wspaniała przygoda ale na pewno nie ostatnia! Na pewno jeszcze nie raz usłyszycie o SUPerTrójce!

sieFotografuje

Kuba

top