29.08.2016
KONKURS: Algarve Watersport & Sieplywa.pl

Do finału awansują: Jakub Polak, Filip Kniej i Magdalena Głowacka!

Gratulacje, zapraszamy do głosowania na facebooku

Jakiś czas temu mieliśmy przyjemność rozmawiać z Oliwią i Marcinem z Algarve Watersport. Obiecywaliśmy wtedy, że będziemy mieli dla Was super niespodziankę i dziś dotrzymujemy słowa!

Wakacyjny Konkurs Algarve Watersport & Siepływa.pl:

Najważniejsze, czyli nagroda:

7-dniowy surfcamp dla dwóch osób (pokój 2-osobowy z dzieloną łazienką lub bungalow z prywatną łazienką w zależności od dostępności miejsc na campie) w bazie Algarve Watersport w Lagos w Portugalii. W ramach pobytu gwarantujemy 5-dniowe szkolenie surfingowe z deską, pianką, transportem na spot i piknikiem na plaży. Dodatkowo zapewniamy wyżywienie HB (7x śniadanie i 5x kolacja w formie bufetu - w soboty i środy nie serwujemy kolacji). Przelot Polska-Portugalia-Polska nie jest zawarty w nagrodzie.

Co zrobić żeby wygrać?

Pokaż nam jaki jest Twój ulubiony sposób na spędzanie wakacji!

Zdjęcie należy wysyłać na adres: Kuba@sieplywa.pl

Ostateczny termin nadsyłania zgłoszeń to środa 31.08.2016

Wszystkie zdjęcia zostaną opublikowane w tym artykule. Wśród nadesłanych propozycji komisja w składzie Kuba czyli ja, Oliwia i Marcin wybierze trzy najbardziej oryginalne sposoby na wakacje. W czwartek 01.09.2016 na facebooku sieplywa.pl zostaną przedstawione trzy zdjęcia finałowe. Zwycięży to, które do końca 4.09.2016 do godziny 20:00 zbierze największą liczbę lajków.

Let the game begin! Czekamy na Wasze maile!

REGULAMIN

  • W mailu ze zdjęciem należy zawrzeć takie informacje jak: autor zdjęcia i ewentualny tytuł/opis.
  • Każdy uczestnik może zgłosić tylko 1 zdjęcie.
  • Na konkurs można zgłosić tylko zdjęcia, których uczestnik jest autorem lub posiada do nich pełne prawa autorskie.
  • Wysłanie zdjęcia, czyli tym samym wzięcie udziału w konkursie, oznacza zgodę na publikowanie go na stronie sieplywa.pl, algarvewatersport.pl i na odpowiednich profilach na facebooku i instagramie.
  • W konkursie mogą brać udział jedynie osoby pełnoletnie oraz osoby znające język angielski na poziomie co najmniej komunikatywnym (Zwycięzca konkursu oraz osoba towarzysząca muszą podpisać dokument z Warunkami Pobytu, który jest po angielsku)
  • Lekcje surfingu prowadzone są w grupach po angielsku.
  • Algarve Watersport nie zapewnia przelotu do Portugalii ani transferu z lotniska do Lagos, a jedynie transfer z Lagos na camp.
  • Zwycięzcy konkursu powinni wykupić ubezpieczenie podróżne z rozszerzeniem o surfing.
  • Pobyt może odbyć się w tym roku do 4 października, lub w przyszłym roku pomiędzy 15 maja, a 30 czerwca i najlepiej, żeby rozpoczął się w sobotę, niedzielę lub poniedziałek.

Pełna treść regulaminu konkursu znajduje się tu

Prosimy o przesyłanie wraz ze zdjęciami oświadcznia:

Akceptuję Regulamin Konkursu „Wakacyjny Konkurs Algarve Watersport & Siepływa.pl”.

Oświadczam, że przenoszę na Organizatorów Konkursu całość autorskich praw majątkowych do przesłanego zdjęcia oraz praw pokrewnych. Przeniesienie praw autorskich i praw pokrewnych, o którym mowa w zdaniu poprzedzającym obejmuje wszystkie znane pola eksploatacji, a w szczególności utrwalanie i zwielokrotnianie dowolną techniką, wykorzystanie w całości lub części, rozpowszechnianie i publikację w Internecie, udostępnianie publiczne w ramach wystaw, pokazów i innych w ramach promocji niniejszego Konkursu oraz portalach www.sieplywa.pl oraz www.algarvewatersport.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu na potrzeby Konkursu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).


sieFotografuje

Kuba

top