24.01.2019
Matchu Lopes Wave Pro Camp

Przed nami kolejna, czwarta już edycja Wave Pro Campu z Mistrzem Świata - Matchu Lopesem na malowniczej wyspie Boa Vista. W tym roku przygotowaliśmy dla uczestników nowe atrakcje, w postaci codziennych zajęć Jogi oraz dokumentacji szkoleń z drona. Dodatkowym udogodnieniem są nowe połączenia lotnicze z Warszawy, Katowic oraz Pragi.

Boa Vista:

W pogoni za idealną falą i wiatrem zjechaliśmy pół globu i od lat naszym zimowym domem stała się Boa Vista na Wyspach Zielonego Przylądka. Te klipy chyba najlepiej obrazują dlaczego Matchu i dlaczego Boa Vista

Termin: 04.03 - 15.03.2019

Miejsce: Boa Vista, Wyspy Zielonego Przylądka

Koszt szkolenia: 600€ za pięciodniowe szkolenie wraz ze wszelkimi kosztami transportu w trakcie szkoleń. W trakcie wyjazdu przewidziane są dwa turnusy szkoleniowe.

Cena uwzględnia szkolenia pod okiem samego Matchu Lopesa. Zawiera ona zajęcia bezpośrednie na wodzie oraz Video Coaching, czyli analizę aspektów technicznych pływania, na bazie zarejestrowanych w trakcie sesji materiałów video. Uczestnicy będą podzieleni na co najmniej dwie grupy zaawansowania. Tym samym wyjazd skierowany jest zarówno do osób pragnących rozpocząć swoja przygodę z pływaniem na desce surfingowej bez strapów, jak i osób chcących doskonalić swoje umiejętności. W cenie szkolenia zapewniamy transport na zajęcia na miejscu, co jest niezbędne do doboru najlepszego spotu do panujących warunków. Dla wszystkich uczestników będziemy mieli do testów najnowszy sprzęt, takich marek jak: Duotone, ION oraz Firewire. Zapewniamy również storage sprzętu w trakcie całego pobytu.

Koszt nie uwzględnia ubezpieczenia od sportów ekstremalnych.

Na wyspie stacjonuje zaprzyjaźniona polska baza SurfVista. Jeżeli chcecie wypożyczyć lub przechowywać sprzęt - na pewno pomogą. Jeżeli chcecie zabrać znajomych, którzy chcą spróbować kitesurfingu - czekają tam na nich polscy oraz lokalni instruktorzy.

http://www.surfvista.eu/

Przelot:

Wygodnie połączenia z Warszawy, Katowic i Pragi. Koszt biletu w obie strony oscyluje w okolicy 2000zł.

Hotel:

Casa Velha - butikowy hotelik położony przy plaży Estorill w miejscowości Sal Rei. Bliskość do centrum, fantastyczny klimat i kilka kroków od plaży - to największe atuty tego miejsca.

Cena ze śniadaniem to 95€ za pokój trzyosobowy oraz 140€ za pokój czteroosobowy za dobę.

Casa Velha

UWAGA - ilość miejsc ograniczona jest do 10 osób na każdą turę szkolenia.

Więcej info znajdziecie TUTAJ

Kuba

top