21.11.2018
Surf Zawody w Kalafiorni

Surfing już od kilku lat na stałe zagościł na urokliwej i egzotycznej zachodniej części polskiego wybrzeża zwaną Kalafiornia. Czas na przełomowe i i historyczne wydarzenie bez precedensu dla prawdziwych surf twardzieli i surf twardzielek. I Otwarte Mistrzostwa Pomorza Zachodniego w Surfingu - WestCoast Battle 2018!

Zawody odbywają się na "prognozę" w wyznaczonym terminie przez organizatora, który zostanie ogłoszony na min. 3 dni przed wydarzeniem w okresie 09.11.2018-09.12.2018.

Zapisy zostaną otwarte na stronie www.SurfAcademy.pl na min. 3 dni przed terminem zawodów wraz z ogłoszonym regulaminem imprezy. Do startu będą dopuszczone osoby na deskach krótszych niż 7'0 w obu kategoriach - OPEN Men i OPEN WOMEN. Dodatkowo rozegrana zostanie konkurencja w kategorii #KOOKS dla amatorów i bez limitu długości desek.

Do wygrania m.in. Deski surfingowe, deski skate, akcesoria surf oraz skate , sprzęt Dakine & wiele innych! Nagrody zostały ufundowane przez organizatorów oraz partnerów wydarzenia: CHILLIapartamenty,Fish Skateboards, Dakine Polska,NSP, Coffeedesk, El Coco, Fish Dry Pack, CHILLIapartamenty, Pathology art, SurfPorn.

Wokół zawodów zapraszamy wszystkich na 3-dniowy minifestiwal kultury SURF w Zachodniopomorskim Centrum Surfingu - Surf Academy , gdzie odbędą się: pokazy filmów surfingowych, premiera kolekcji & sprzedaż sampli DAKINE 2019, wyprzedaż w Surf Shopie, giełda sprzętu używanego, spotkania integracyjne oraz inicjatywy EKO.

  • Organizator: Surf Academy
  • Współorganizatorzy: MOSIR Kołobrzeg, Lokalna Organizacja Turystyczna Regionu Kolobrzeg
  • Partnerzy: WOPR Oddział Powiatowy Kołobrzeg, Fish Skateboards, Dakine Polska, Coffeedesk, El Coco, Fish Dry Pack, CHILLIapartamenty, Pathology art, SurfPorn, NSP,
  • Patronat: Zachodniopomorskie Stowarzyszenie Surfingu, Polskie Stowarzyszenie Surfingu
  • Termin: 09.11.2018-09.12.2018 (Zawody na prognozę,)
  • Miejsce: Kołobrzeg / #KALAFIORNIA

Więcej informacji na stronach organizatora i wydarzenia: TUTAJ

Kuba

top