07.11.2017
Podsumowanie sezonu kitesurfingowego Surfski 2017 – Sycylia

Tekst sponsorowany


Spot w Lo Stagnone na Sycylii niemal stał się naszym drugim domem. W minionym sezonie nasi instruktorzy prowadzili tu szkolenia kitesurfingowe nieprzerwanie od końca Marca, aż do końca Października. Łącznie daje to aż 7 miesięcy szkoleń. Oznacza to, że ponad połowę roku 2017 spędzili oni na słonecznej Sycylii! W tym czasie przeszkolili przeszło 250 osób, a niektórzy z kursantów ku naszej uciesze odwiedzali nas w Lo Stagnone kilkukrotnie w ciągu sezonu.

Ale po kolei. Nasza przygoda z sycylijskim spotem rozpoczęła się jak wiecie w 2016 roku. Można by nazwać go rokiem „przecierania szlaków”, gdyż jednocześnie badaliśmy warunki do prowadzenia szkoleń kitesurfingowych w Lo Stagnone, jak i windsurfingowych w Vassiliki w Grecji.

W tym roku pojechaliśmy na Sycylię jak „do siebie”, gdyż doskonale wiedzieliśmy, że spot nie ma już przed nami tajemnic. Niezapomniany klimat, życzliwość „tubylców”, a przede wszystkim pierwszorzędne warunki do prowadzenia szkoleń dla osób na każdym poziomie zaawansowania sprawiły, że bez chwili wahania mogliśmy polecać tą miejscówkę wszystkim, którzy pytali nas o zdanie w tej kwestii. Jak wynika z opinii, którymi dzieliliście się z nami po powrotach z Waszych wyjazdów wynika, że nasza szkoła kitesurfingu w Lo Stagnone spełniła Wasze oczekiwania.

Lecz taki sukces nie byłby możliwy bez bezkonkurencyjnych instruktorów Surfski, którzy dołożyli wszelkich starań, aby każdy z kursantów mógł poczynić możliwie największy progres na wodzie. Dziękuję Wam za profesjonalne podejście do zagadnienia szkoleń i mam nadzieję, że również w przyszłym sezonie będziemy mieli okazję do ponownej współpracy. Chcemy by nauka kitesurfingu sprawiała wszystkim kursantom ogromną frajdę.

Liczne zdjęcia i filmiki, jakie zostały dostarczone do biura, zarówno przez instruktorów, jak i naszych kursantów są dowodem na to, jak miło spędziliście czas w Lo Stagnone. Cieszymy się, że nasza szkoła kitesurfingu na Sycylii mogła stać się częścią Waszych pięknych wspomnień. Fakt, iż wyjazdy organizowane przez Surfski cieszą się coraz to większym zainteresowaniem, sprawia mi dużą satysfakcję. W minionym sezonie liczba klientów biura wzrosła aż 5-krotnie i mam nadzieję, że w nadchodzącym sezonie rekord ten zostanie pobity ;)

Tym samym z przyjemnością informujemy, że oferta wyjazdów kitesurfingowych w nadchodzącym sezonie 2018 jest już dostępna na naszej stronie! Zachęcamy do zapoznania się z nią i dokonywania rezerwacji. Pamiętajcie, że liczba miejsc w każdym tygodniu jest ograniczona, a kto późno przychodzi, ten sam sobie szkodzi ;)

Zanim jednak spotkamy się znów na wodzie, polecamy instruktażowe filmy kitesurfingowe Surfski, idealnie nadające się na długie, zimowe wieczory. Przedstawione zostały na nich wszystkie manewry, jakich potrzebować możecie podczas Waszych kitesurfingowych zmagań – od tych najprostszych, aż po najbardziej skomplikowane. Jesteśmy pewni, iż po kilku godzinach spędzonych na naszych szkoleniach będziecie w stanie wykonać je wszystkie. Tymczasem my wyruszamy na poszukiwanie innych, niemniej odjazdowych spotów, do których być może w przyszłości będziemy organizowali wyjazdy:) Pod lupę idą tym razem Hiszpania (Tarifa i Algarve), Gran Canaria (Pozo) oraz Teneryfa (El Medano). Przyjrzymy się im bardzo uważnie i poinformujemy o wynikach naszych „testów”.

Nie pozostaje nam zatem nic innego, jak życzyć Wam (i sobie przy okazji) łagodnej, krótkiej zimy i wielu wietrznych dni na niezapomnianych wyjazdach w nowym sezonie 2018 – z Surfski oczywiście ;)

sieFotografuje

Krzysztof Lipiński (Surfski.pl)

Źródło:

www.surfski.pl
top