15.12.2016
Tajlandia z Maksem Żakowskim

Macie dosyć jesienno-zimowej aury? Maks Żakowski zaprasza na wspólne ładowanie akumulatorów w Tajlandii!

Co roku przynajmniej połowę zimy spędzamy za granicą. Uciekamy od zimna w poszukiwaniu słońca, wiatru i niezapomnianych przygód na plażach całego świata. Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy zdobytej przez kilka lat podróżowania i odkrywania najlepszych kajtowych spotów wiemy gdzie należy się udać, aby w czasie urlopu waktywnie spędzić czas, zregenerować siły i nabrać motywacji do dalszej pracy.

Tajlandia zdecydowanie jest jednym z takich miejsc. Idealne warunki wiatrowe, wysoka temperatura, egzotyczny klimat, pyszne jedzenie oraz ogrom uśmiechu i pozytwnej energii od lokalnej społeczności to ważne czynniki udanego pobytu za granicą. Tajlandia posiada je wszystkie, dlatego właśnie tam spędzimy marzec ładując akumulatory.

W czasie wyjazdu będzie można wziąć udział w szkolenia kitesurfingu na każdym poziomie zaawansowania. Nasi instruktorzy to młodzi, pełni pozytywnej energii i zajawki ludzie, którzy uwielbiają dzielić się swoją pasją. Oprócz normalnych szkoleń dla tych, którzy szukają w kitesurfingu czegoś więcej niż pływanie na TwinTipie przygotowaną mamy ofertę Pro Campu, który poprowadzi Maks Żakowski - 3x Mistrz Polski w Formule Kite. Maks poprowadzi zajęcia w czasie, których nauczysz się lewitacji nad wodą na desce z hydroskrzydłem.

Oprócz znakomitych warunków na wodzie Tajlandia oferuje również wiele atrakcji na lądzie. W bliskiej okolicy znajduje się wake park, wypasione parki wodne, rezerwaty przyrody, parki narodowe, słynne nocne markety oraz targi, gdzie można wypić świeżego kokosa i zjeść pyszny ryż z mango.

Aby w pełni zrozumieć klimat Tajlandii trzeba po prostu ją odwiedzić i przekonać się na własnej skórze.

Leć z nami! 

Maks Żakowski

Więcej informacji na temat wyjazdu znajdziecie tu: http://kitemielno.pl/pl/tajlandia/

Maciek

top