31.05.2016
Karolina i Maciek na Triple-S Invitational

Triple S Invitational to zawody, w których konkurencja toczy się w trzech dyscyplinach: Surf, Slicks, Sliders. W tym roku z racji na spore zawirowania przy Pucharze Świata impreza ma szansę zwiększyć swój prestiż. Dotychczas zawodnicy, którzy startowali w PŚ zobowiązani byli cichą umową do obecności na oficjalnych zawodach (które przypadkiem zawsze wypadały w podobnych terminach) ale w tym roku, z racji braku oficjalnego eventu, część ekipy może zawitać w Cape Hatteras, żeby wziąć udział w evencie, który rozwija kitesurfing w mocno wakeboardowym kierunku.

Wśród zaproszonych zawodników (oprócz stałej ekipy znanej z jazdy po przeszkodach) pojawił się Christophe Tack i Aaron Hadlow, a w części kobiecej Bruna Kaijya i być może Gisela Pulido. Co cieszy nas najbardziej, to najprawdopodobniej na zawodach zobaczymy też Karolinę Winkowską i Maćka Lewandowskiego. Maciek ma już za sobą parę eventów jibbowych i wiemy, ze można na niego liczyć, ale dla Karoliny jest to nowa forma konkurencji. Po jej zdjęciach na Instagramie i FB widać, że Karola mocno trenuje, więc jest szansa na zwycięstwo. Trzymamy kciuki za naszą reprezentację, a po cichutku liczymy na obecność Giseli, tak aby dziewczyny mogły po raz kolejny porywalizować i pokazać, która jest najlepsza.

Treningi ruszają już 2 czerwca, a zawody dwa dni później. O wszystkich ważnych informacjach na pewno będziemy Was na bieżąco informować!

Kuba

top