17.05.2015
King of Hell 2015

Sieplywa.pl - Windsurfing, Kitesurfing i Surfing w najlepszym wydaniu
Zawody King of Hell pierwszy zostały zorganizowane w 2006 roku, jest to już prawie dziesięć lat. W tym roku w terminie 4-7 czerwca chcielibyśmy zaprosić wszystkich na kolejną edycje zawodów, które rozegrają się na kampingu Solar w bazie Deski.

Przewodnim motywem zawodów jest promowanie windsurfingu, zachęcanie młodych zawodników do startu i rozwijania swoich umiejętności. W tym roku organizatorzy chcą tę myśl jeszcze bardziej rozwinąć i urzeczywistnić wprowadzając formułę tabeli, eliminacji, którą konsultowali z francuskim stowarzyszeniem WindMeet, które z sukcesem działa od kilku lat, obecnie organizując więcej imprez w ciągu roku niż PWA czy EFPT.


Sieplywa.pl - Windsurfing, Kitesurfing i Surfing w najlepszym wydaniu


Kilka słów od organizatorów:
Zrobiliśmy to z myślą o jak najciekawszej i wyrównanej rywalizacji dla wszystkich zawodników, szczególnie tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z tym sportem.
Każdy będzie miał co najmniej dwie szanse w jednej eliminacji. Pierwszy heat zawodnika będzie tylko rozlosowaniem na kolejne heaty. Wygrany trafia trzy kolumny wyżej, drugie miejsce dwie, a przegrany jedną. Po trzech kolumnach koniec tabeli wygląda podobnie. Gwarantuje to wyrównaną i pasjonującą walkę w większości heatów.

Apelujemy do wszystkich freestyler'ów w Polsce aby przyjechali i spróbowali swoich sił w zawodach, nawiązali nowe przyjaźnie, które zaowocują super sesjami na wodzie w przyszłości wraz ze znajomymi i dużym progresem.

Chcemy również objąć swoim mecenatem najmłodszych zawodników i pomóc w zdobywaniu sponsorów i rozwijaniu swojej pasji.

Pozdrawiamy, King of HellEvent na FB:

https://www.facebook.com/events/364220117109666/

Sprawdźcie też jak wyglądała pierwsza i zeszłoroczna edycja.

Sieplywa.pl - Windsurfing, Kitesurfing i Surfing w najlepszym wydaniu

Maciek

top