24.04.2015
Neoprenowy garnitur

Sieplywa.pl - Windsurfing, Kitesurfing i Surfing w najlepszym wydaniu


Jeżeli zastanawiacie nad zakupem nowej pianki, a wasza codzienna rzeczywistość to garnitury i eleganckie spotkania to mamy, a właściwie Japończycy mają dla was rozwiązanie. Za około 9000 zł można zakupić ten doskonały strój, w którym w każdym miejscu będziecie prezentować elegancję na najwyższym poziomie. Za projekt odpowiedzialny jest Quiksilver i w ofercie są trzy wersje: granatowa, czarna i smoking.

Marynarka i spodnie zrobione są z 2mm neoprenu o najwyższej rozciągliwości - takiego samego jakiego Quik używa w swoich piankach. Oczywiście wszystko zszyte jest tzw. Blindstitchami i zaklejone, tak aby wszystko było jak najbardziej szczelne. Kieszenie zaprojektowane są tak, aby nie przeszkadzały w pływaniu, oraz mają dziurki tak aby nie trzymać wody w środku. Do zapinania służą specjalnie rzeźbione srebrne guziki.

Koszula jest wykonana ze specjalnego materiału przeznaczonego na surfing. Wygląda niepozornie i pewnie na zimowe pływanie się nie nadaje, ale prawdopodobnie odrobinę ciepła daje. Kołnierzyk jest specjalnie zaprojektowany, tak aby nie wpuszczać wody do środka. Co najważniejsze krawat również jest z 2mm neoprenu, więc w razie czego można sobie nim obwiązać to i owo.

Ciekawe czy jest to akcja stricte promocyjna, czy jest szansa, że taki produkt znajdzie klienta i swoje zastosowanie. Z naszej strony napisaliśmy już maila w sprawie testówek i czekamy z niecierpliwością na odpowiedź.

Kuba

top