30.01.2014
Kasia Lange w Brazylii

Zaraz po zakończeniu sezonu w Europie - były to miesiące intensywnej pracy połączonej z wyjazdami na zawody - nadszedł czas na podróż do mojego ulubionego kitesurfingowego kraju - Brazylii!

Brazylia jest dobrze znaną mekką kitesurfingu, a ja miałam to szczęście, by lecieć tam już piąty raz. Jeśli choć raz byłeś w Brazylii na kite'cie i doświadczyłeś tej różnorodności spotów i świetnych warunków, już zawsze będziesz chciał tam wrócić. Z mojej perspektywy to idealne miejsce do treningu kitesurfingu, ale co kocham najbardziej to brazylijski klimat który otacza miasteczko, specyficzna muzyka, lokalne przysmaki i bijące od zwykłych ludzi szczęście, czego czasem brakuje w codziennym życiu. To był super czas, dobry trening na silnym wietrze, wiele downwindów i freestyle'owych sesji na lagunie Cauipe w Cumbuco.

Specjalne podziękowania dla Nobile Kiteboarding, firm które mnie wspierają GoSurfShop, Colorshake, Hydrosfera and ProgressKite.com, oraz naszej penthouse'owej ekipy i studentów którzy przyjechali z nami do Cumbuco na kurs kitesurfingu.

Kuba

top