23.07.2012
Płyń po medal! Kibicuj Przemkowi Miarczyńskiemu

Sieplywa.pl - Windsurfing, Kitesurfing i Surfing w najlepszym wydaniu

Płyń po medal! - to specjalna aplikacja na Facebooku, dzięki której wszyscy kibice mogą wesprzeć Przemka Miarczyńskiego w walce o medal na Olimpiadzie. Polski windsurfer ma szanse na złoto, życzmy mu wszystkiego najlepszego!

Aplikacja wystartowała 20 lipca i będzie dostępna na profilu korporacyjnym Ergo Hestii w serwisie Facebook do 5 sierpnia. Za jej pomocą wszyscy kibice będą mogli wspierać Przemka Miarczyńskiego, zawodnika SKŻ Ergo Hestia Sopot i uczestniczyć w tworzeniu pamiątkowego żagla - niespodzianki przygotowywanej na jego powrót z Igrzysk Olimpijskich. Wyjątkowy żagiel, tworzony przez Ergo Hestię we współpracy z kibicami olimpijczyka, zostanie wyklejony życzeniami i zdjęciami fanów, którzy włączą się do wirtualnego dopingu dla Przemka.

Na kibiców czekają specjalne nagrody - 5 kursów windsurfingowych w klubie, w którym wychował się Przemek Miarczyński - SKŻ Ergo Hestia Sopot - oraz 100 nagród dnia przez cały czas trwania konkursu.Tegoroczne Igrzyska Olimpijskie są już czwartymi, w których uczestniczy Przemek Miarczyński. Jednocześnie jest to dla niego ostatnia szansa na medal olimpijski w windsurfingu. Od następnych Igrzysk Olimpijskich, które w 2016r. będą odbywać się w Rio do Janeiro, windsurfing zostanie zastąpiony przez kitesurfing.

Ergo Hestia jako sponsor tytularny od 12 lat wspiera Sopocki Klub Żeglarski Ergo Hestia Sopot, w którym na co dzień trenuje Przemek Miarczyński. W związku z przygotowaniami tego sportowca do Igrzysk Olimpijskich ubezpieczyciel podpisał z nim umowę stypendialną, na mocy której pokrywa jego wydatki szkoleniowe.

Sieplywa.pl - Windsurfing, Kitesurfing i Surfing w najlepszym wydaniu

Bogo

top