27.04.2012
Międzynarodowy kurs na instruktorów IKO w Molo Surf

Sieplywa.pl - Windsurfing, Kitesurfing i Surfing w najlepszym wydaniu
W dniach 5-9 czerwca oraz 11-16 czerwca 2012 zaplanowaliśmy w Molo Surf 2 kursy instruktorskie IKO ITC kończące się wydaniem międzynarodowych licencji IKO Instructor Level I.

Licencja IKO jest jak dotąd najpowszechniejszym i najbardziej uznanym na świecie dowodem umiejętności instruktorskich w kitesurfingu. Jednocześnie niejednokrotnie w wielu miejscach na świecie jest warunkiem znalezienia pracy.

Kurs trwa 5 dni i jest intensywnym wykładem połączonym z ćwiczeniami praktycznymi. Nie ma on potwierdzać umiejętności pływania ani jakichkolwiek innych poza umiejętnością uczenia. W razie niedokończenia kursu z jednego/więcej powodów, istnieje możliwość tzw. "shadowingu" - w postaci praktyki pod okiem bardziej doświadczonych instruktorów.

Tym razem kurs organizujemy z młodym i bardzo komunikatywnym instruktorem - Ika Ignjatem. Mieliśmy okazję obserwować jego kursy w Wietnamie i prowadzone były naszym zdaniem na najwyższym poziomie. Jego oraz innych examinerów IKO znajdziecie tutaj:

Wymagania:
  • Ukończone 18 lat
  • Umiejętność pływania na poziomie IKO III w warunkach 10-30 knts
  • Posiadanie licencji IKO Assistant Instrutor ( do zrobienia w Molo Surf ) lub posiadanie listu rekomendacyjnego dokumentującego doświadczenie w szkoleniu
  • Ważny certyfikat pierwszej pomocy - minimum 2 lata, może być to też książeczka ratownika lub podobny dokument. Można też odbyć polski kurs pierwszej pomocy lub bezpośrefnio z examinerem - dzien przed każdym ITC.
  • Umiejętność prowadzenia motorówki.
  • Znajomość angielskiego, kurs prowadzony jest po angielsku

Cena - 680 EUR

Kontakt/Pytania/Zapisy: przemek@molosurf.com lub telefon 798 838 997.
Więcej informacji o kursie na stronie internetowej Molo Surf.

Eska

Źródło:

www.molosurf.com
top