21.02.2012
Boarderiders Week 2012 - wyjazdy szkoleniowe dla surferów i skat

Quiksilver zaprasza wszystkich chętnych na otwarte wyjazdy szkoleniowe dla surferów i - jako nowość w tym roku, także dla skateboarderów. Ekipę trenerską na takich wyjazdach stanowi nie kto inny jak profesjonalni zawodnicy pływający lub jeżdżący dla Quiksilver, Roxy i DC - Jeremy Flores, Aritz Aranburu, Marc Lacomare, Lee-Ann Curren, Bixente Lizarazu, Lisa Andersen, Tiago Pires, Daniel Cardone, Manuel Margreiter czy sam legendarny Robby Naish.

Sieplywa.pl - Windsurfing, Kitesurfing i Surfing w najlepszym wydaniu

Tydzień na wyjeździe Boarderiders Week to wyjątkowa okazja dla początkujących i średniozaawansowanych surferów na rozpoczęcie swojej przygody z deską surfingową. W tym roku po raz pierwszy Boarderiders Week zaprasza skateboarderów - także dla nich przygotowano specjalną ofertę.

Goście będą zakwaterowani w tradycyjnej baskijskiej willi Landaise w bezpośrednim sąsiedztwie plaży i blisko miejscowego skateparku.

SZKOLENIE SURFING
Podczas trwania szkolenia uczestnicy będą mieli do dyspozycji po 5 godzin surfingowych szkoleń dziennie, wszystko to pod okiem i w towarzystwie członków pro-teamu, i pod okiem profesjonalnych trenerów z Hossegor Surf Club (dla osób niepełnoletnich możliwy nadzór 24h na dobę).

Sieplywa.pl - Windsurfing, Kitesurfing i Surfing w najlepszym wydaniu

Po surfingu uczestnicy będą mieli możliwość brania udziału w zajęciach takich jak rozciąganie czy joga, a także sesje video podczas których będzie można obejrzeć swoje postępy. Jako osoba odpowiedzialna za zajęcia po surfingu w tym sezonie odpowiedzialny będzie Fred Robin, pro surfer z wyspy Reunion.

Wszystko to w miejscu znanym na całym świecie ze swoich idealnych surfowych miejscówek i fal dla każdego.SZKOLENIE SKATEBOARD - NOWOŚĆ W 2012
Każdy z tygodni Boarderiders Week będzie prowadzony przez specjalnie zaproszonego gościa - pro ridera z teamu Quiksilver lub DC i to z nim uczestnicy zajęć będą odwiedzać skateparki i miejscówki od Vieux Boucau, Biarritz, Tarnos aż do Bilbao. Do dyspozycji gości będzie komfortowe zakwaterowanie i minibus, który na pewno pomoże w eksploracji okolicy. Szkolenia przeznaczone są dla zawodników na każdym poziomie zaawansowania.

Sieplywa.pl - Windsurfing, Kitesurfing i Surfing w najlepszym wydaniu

ZAKWATEROWANIE - LANDAISE VILLA
Będziecie zakwaterowani w Landaise Villa - miejscu o mocno lokalnym charakterze i specjalnie na Boarderiders Week przystosowanym przez kreatywny team Quiksilver. Goście i zawodnicy będą mogli korzystać ze wszystkich dobrodziejstw ośrodka - od obszernych sypialni, salonów, jadalni przez bibliotekę czy pokój gier (piłkarzyki, ping pong itp.), a także media room z dostępem do łącz internetowych. Do dyspozycji gości dostępne będą też boiska do siatkówki plażowej czy trampoliny, a także rowery i wszelkiego rodzaju deski. W planie zajęć przewidziane są także dodatkowe atrakcje jak muzyka na żywo, odwiedziny w manufakturze desek surfingowych i wiele innych.

CENNIK - PREMIUM BOARDERIDERS WEEK
Cena za pakiet premium to 800 euro za tydzień dla jednej osoby (bez dojazdu, za to z transferem z Biarritz). W pakiecie zawiera się pobyt w Landaise Villa, pełne wyżywienie, udział w szkoleniach (po 5 godzin dziennie) a także pozostałe atrakcje.

Boardriders Week ma również propozycję intensywnego szkolenia surf lub skate dla osób z zakwaterowaniem we własnym zakresie. 30 godzin zajęć w 6 dni - cena to 475 euro za osobę.

Wszystkie dodatkowe informacje i rezerwacje na : www.boardriders-week.com

Sieplywa.pl - Windsurfing, Kitesurfing i Surfing w najlepszym wydaniu

Bogo

top