10.12.2011
Asia Litwin nr 1 w zawodach PKRA w Nowej Kaledonii

Rozdanie nagródRozdanie nagród
Właśnie skończyły się ostatnie zawody pucharu świata PKRA, które miały miejsce w Nowej Kaledoni (to " tylko" w sumie 23 godziny lotu z Polski).

Wygrałam zarówno pojedynczą jak i podwójną eliminację. Na miejsce zawodów przyjechałam kilka dni wcześniej, miałam parę bardzo udanych sesji na perfekcyjnie, płaskiej wodzie i na super stabilnym wietrze na 5 i 7 metrowych latawcach.

Niestety pierwszego dnia zawodów kierunek wiatru zmienił się na bardzo niedogodny. Podczas zawodów wiatr był bardzo szkwalisty trudno było wybrać odpowiedniego kajta na wodę. Generalnie jestem całkiem zadowolona ze swoich startów, szczególnie z finału z podwójnej eliminacji, gdzie udało mi się wylądować switch slimchance'a.

Freestyle na tle palmFreestyle na tle palm
Wygrałam tą edycję zawodów i uplasowałam się na 4 miejscu w ogólnym rankingu pucharu świata PKRA.

Zostało mi jeszcze kilka dni, podczas , których będę mogła popływać na kajcie tylko dla siebie. Postaram się zmontować z tych sesji mały filmik. 11 grudnia lecę z powrotem do domu, do szkoły i na święta.

Życzę wszystkim przyjemnego dnia, pozdrowienia, Asia !

P.S.- Gratulacje dla Giseli Pulido i Youri'ego Zoona - Mistrzowie świata PKRA 2011