11.09.2010
Tabou 3S 2011

Nadszedł czas na prezentację kolekcji desek 2011 jednego z pionierów w światowej czołówce windsurfingu - TABOU! Na pierwszy ogień idzie dobrze znany model 3S.

3S - Free (Three) Style - w wolnym tłumaczeniu to po prostu połączenie 3 stylów jazdy - Freestyle, Freeride oraz Wave! 3S to model łączący w sobie najistotniejsze cechy poszczególnych typów desek. Stworzona do wykonywania podstawowych manewrów freestyle'owych, objeżdżania mniejszych fal na pełnym morzu oraz na warunki bump&jump!

Bardzo szerokie spectrum zastosowania, ogromne możliwości, które daje duży zakres wiatrowy w połączeniu z przyjemnością i łatwością porównywalną do desek freeride spełniają wymagania wielu osób, które wciąż odkrywają nowe aspekty windsurfingu!

Sieplywa.pl - Windsurfing, Kitesurfing i Surfing w najlepszym wydaniu

Deska produkowana jest w 5 rozmiarach: 76, 86, 96, 106 oraz 116 - ten ostatni jest nowym rozmiarem świetnie spisującym się również na śródlądziu oraz dla cięższych riderów! Są również dostępne 2 technologie: STD czyli Standard, oraz LTD - jest to limitowana edycja desek, które wykonywane są z włókna węglowego - obecnie najlepszej technologii używanej w windsurfingu! Deski te są bardzo lekkie, sztywne i wytrzymałe.

Nowego 3S'a ogranicza tylko wyobraźnia jego użytkownika, deska jest w stanie sprostać każdemu postawionemu jej wyzwaniu i to bez większego wysiłku!

A oto coś czego jeszcze nie było. Prezentacja deski w naszym rodzimym polskim języku!!!

Maciek

top