04.08.2010
Kurs IKO w szkole Surfpoint na Maszoperii

SurfPointSurfPoint


Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w kursie instruktorskim IKO organizowanym przez naszą szkołę w terminie 07-12.09.2010.Szkoła SurfPoint znajduje się na campingu Maszoperia w Jastarni. Istnieje możliwość zakwaterowania we własnym namiocie, w wynajętej przyczepie, lub pokoju na campingu.

Kurs prowadzić będzie Kamil Peterek??. Język wykładowy: angielski i uzupełniająco polski. Prowadzący Kamil Peterek jest Czechem, który naprawdę dobrze włada naszym językiem. Należy jednak w stopniu co najmniej komunikatywnym znać angielski, ponieważ zagadnienia będą zgłębiane w tym właśnie języku.

Kurs prowadzony jest w grupach max 8 osobowych więc w razie problemów ze zrozumieniem zawsze pomagają pozostali.

Wymagania: 18 lat, legitymowanie się patentem IKO Level 3* lub posiadanie umiejętności równoznaczne z tym poziomem - posiadanie stopnia "IKO asystent" bądź potwierdzenie doświadczenia w nauczaniu na wodzie, albo w sporcie powietrznym. Trzeba posiadać także zaświadczenie o ukończeniu kursu pierwszej pomocy, licencję sternika motorowodnego (w przypadku braku takiego patentu to na kursie trzeba będzie zaprezentować umiejętność sterowania łódką).

*Level 3 identyfikowany jest z umiejętnością: skakania, robienia zwrotów, halsowania się, pływania pomiędzy innymi kite'ciarzami oraz jeżdżenia na switch'u.

Cena kursu:700 Euro. Kontakt: dorian@surfpoint.pl tel. +48 ?504 198 691

Sieplywa.pl - Windsurfing, Kitesurfing i Surfing w najlepszym wydaniu

Eska

Źródło:

www.surfpoint.pl
top