23.07.2010
HAAG SURF - nowe boxy surfingowe na rynku

Sieplywa.pl - Windsurfing, Kitesurfing i Surfing w najlepszym wydaniu


Boxy dachowe HAAG SURF to specjalna seria boxów samochodowych stworzona dla miłośników windsurfingu, kitesurfingu oraz surfingu. Pozwalają one wygodnie i bezpiecznie przewieźć deskę surfingową zamocowaną bezpośrednio na boxie, a pozostały sprzęt i akcesoria w jego wnętrzu. Boxy HAAG SURF gwarantują to czego nie są w stanie zaoferować standardowe boxy dachowe dostępne na rynku - uniwersalność, całkowitą swobodę i komfort podróżowania ze sprzętem sportowym przez cały rok. Każdy, kto choć raz zmagał się z koniecznością pomieszczenia rodziny lub przyjaciół oraz dużej ilości sprzętu windsurfingowego w samochodzie osobowym od razu doceni zalety boxów HAAG SURF.

Sieplywa.pl - Windsurfing, Kitesurfing i Surfing w najlepszym wydaniu


Boxy HAAG SURF umożliwiają transport deski windsurfingowej na boksie dachowym z wygodnym dostępem do jego wnętrza. Górna pokrywa boxa razem z zamocowaną deską, wspomagana siłownikami gazowymi, otwiera się na cały bok pozwalając na swobodne pakowanie i wypakowywanie sprzętu bez demontażu deski. Boxy SURF powstały na bazie boxów HAAG Prestige, dzięki czemu zachowują wszystkie zalety nowoczesnego, uniwersalnego boxa dachowego na każdą okazję. Wystarczy zamontować belki transportowe z dołączanego surf-kitu, aby uniwersalny box narciarski zamienić w profesjonalny box do przewozu deski surfingowej.

Pełna oferta boxów dachowych HAAG znajduje się na www.thehaag.com oraz na www.boxydachowe-haag.pl.

Warto też wspomnieć, że HAAG został partnerem polskiego teamu RS:X www.rsxteam.eu. Wspieramy sprzętowo polską ekipę RS:X w przygotowaniach do Igrzysk - Londyn 2012. Boxy dachowe HAAG SURF pomogą w transporcie sprzętu surfingowego podczas wyjazdów polskiego teamu na zgrupowania oraz zawody rangi Pucharu Świata, Mistrzostw Europy oraz Mistrzostw Świata.

Krzysiek

top