21.07.2010
Weekend z Mistrzem Świata - Maćkiem Rutkowskim

Sieplywa.pl - Windsurfing, Kitesurfing i Surfing w najlepszym wydaniu

O co chodzi?

Chcemy zaproponować Wam spotkanie i szkolenie z Mistrzem Świata, Maćkiem Rutkowskim! Maciek jest narodowym team riderem Gaastra/Tabou, kilka miesięcy temu zdobył mistrzostwo świata w Slalomie, zdobył także doświadczenia podczas pierwszych startów w PWA, gdzie ścigał się z takimi nazwiskami jak Micah Buzianis czy Finian Maynard! W Polsce jest czołowym zawodnikiem Formuły Windsurfing!

Gdzie i kiedy?

Zajęcia odbywać się będą w formie warsztatów w bazie EASY Surf Center na kempingu Chałupy 6 i udział w nich jest zupełnie bezpłatny! Codziennie czeka na Was blok ciekawych zajęć dotyczących naszego ukochanego sportu! Maciek zwróci Waszą uwagę na wiele rzeczy, które prawdopodobnie wydają się Wam nieznaczące, obiektywnie odpowie na wszystkie Wasze pytania!

Maciek będzie do Waszej dyspozycji przez cały weekend, od piątku do niedzieli! Zajęcia będą odbywały się na wodzie oraz na lądzie (głównie będzie to uzależnione od pogody). Zajęcia na wodzie obejmą Formułę oraz Slalom, taktykę startów, ustawienie na desce, ustawienie sprzętu, slalomowe rufy w ślizgu... prawdziwy zawodniczy trening! Natomiast na lądzie dowiecie się jak właściwie trymować żagle, na co ma to wpływ, jak zawodnicy przygotowują się do startów, jakie znaczenie ma zawartość węgla w maszcie, jak dobierać stateczniki... Dowiecie się dosłownie wszystkiego!

Ramowy plan dnia (23-25 lipca):

- 9.30 - Spotkanie w bazie - ustalenie programu na dany dzien
- 10.00 - 13.00 - trening lub zajęcia na brzegu
- 15.00 - 17.00 - trening lub zajęcia na brzegu
- 20.00 - integracyjne spotaknie w bazie

Co poza zajęciami?

Poza zajęciami oczywiście również zapraszamy Was do zadawania pytań, podpowiadania tematów, które Was intersują, czy manewrów, których nie potraficie wykonać na wodzie! Maciek będzie starał się każdego dnai służyć Wam pomocą!

Co trzeba zrobić?

Aby wziać udział w zajęciach należy się tylko i wyłącznie zapisać (zgłoszenia należy wysłać pod adres e-mail: info@easy-surfcenter.pl). Zajęcia są bezpłatne - trzeba mieć swój sprzęt, lub wypożyczyć w naszej bazie! Czekamy na Was każdego dnia podczas weekendu 23-25 lipca o godzinie 9.30 w bazie EASY Surf Center!

Chcesz tak robić rufy? Przyjedź na weekend z Maćkiem Rutkowskim!Chcesz tak robić rufy? Przyjedź na weekend z Maćkiem Rutkowskim!


ZAPRASZAMY!

Maciek

Źródło:

easy-surfshop.pl
top